RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #201241  Szerző: p0tyi
 
Megengedőbb vagyok: inkább csak generációk óta súlyosan sérült. És csak egy része (sajnos a nagyobbik).
 #201240  Szerző: asr27
 
A nyáron még abban bíztam, hogy ősszel/télen hatalmas tüntetések lesznek. Tévedtem. A magyarnak 'jóvanezígy'

Igénytelen, birkanép
 #201238  Szerző: p0tyi
 
p0tyi írta:Majd egyszer elhullik. A koleszterin nem a barátja neki sem.
Viszont addig is fájni fog. Vitézy egyébként taktikailag tökéletes LMP-s indításával Orbán a beszédes, spirituális pozícióját jól jelző 66,6%-os hatalmát (kétharmad) ki fogja terjeszteni 100%-ra, a Főváros megszerzésével, ugyanis sajnos az ellenzéki oldal és Budapest is tele van falhugyozóval, aki elhiszi majd a színházat, mely szerint "Vitézy nem is Fideszes, és amúgy is bizonyított már".

Az EP-ben marad majd még az ellenzékből, de 2-3 éven belül úgyse leszünk már EU tagok, szóval tökmindegy.

Úgy tűnik, meg kell teljesen semmisülnie az országnak ahhoz, hogy újraépülhessen egyszer. Ez most a sors.
 #200961  Szerző: p0tyi
 
Majd egyszer elhullik. A koleszterin nem a barátja neki sem.
 #200955  Szerző: asr27
 
És az a gyűlölet, ami árad a tekintetéből.... Ezért nem működik az ország.
Ez nem miniszterelnök, ez egy elmebeteg bűnöző.
 #200935  Szerző: p0tyi
 
Húzza az időt... persze, gyorsan mentik a sittől az embereiket. Meg a pénzt, amit összeloptak.
 #200907  Szerző: shadoe
 
Kis magyar égő sokadik fejezet, sokadik rész: míg a szerb fél időre be tudta fejezni a vasútvonal felújítását, ráadásul a villamosítás is megtörtént, a magyar oldalon se villamosítás, se átadás az ígért határidőre. Milyen szép még ráadásnak, hogy a magyar szakasz mindössze 15 km, a szerb szakasz ennek többszöröse.
Forrás: https://telex.hu/belfold/2023/10/18/meg ... ti-vasutat
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 513