RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #122838  Szerző: mimi
 
szerintem csak annyiról szól, hogy itt vagyunk mi, tízmillió gyopár, akinek fát lehet vágni a hátán, ha piros-fehér-zöld a balta, és mekkora poén már, hogy valaki ezért még felvonulni is hajlandó. tekintetes úr kiszedi a bal szemedet, de milyen jólelkű, hogy meghagyja a jobbat! szerintem méltóságosék ezen rohadt jól szórakoznak
 #122837  Szerző: markfelt
 
reggel óra törtem a fejem, hogy ennek az egésznek mi is a célja, értelme, lényege, miért áll ki, mi ellen tüntet, miért van?
(pontosabban az egyértelmű, hogy miért van, de arra voltam kíváncsi, hogy mi a csomagolás.)

aztán most belefutottam:

Széles Gábor: ’56 mártírjaira emlékezünk, de nem lehet szó nélkül hagyni, amit a baloldal művel
- See more at: http://magyarhirlap.hu/a-hosok-teren-a- ... zwIJO.dpuf

tehát, jaj, de szar volt régen, büszkék vagyunk rátok hősi holtak, de azért kurva oroszok, plusz kurva gyurcsány és mesterházy és bajnai, de..! azért béke van!
 #122828  Szerző: mimi
 
nem fotóbolt
Kép
 #122795  Szerző: djlacee
 
Én meg 5-ig suliban vagyok :D

Admin, papír vagy :D
 #122793  Szerző: Snake
 
adminisztrator írta:jaj, most miért vagytok ilyen ellenségesek? gondoltam, kimegyek félpucéran, szivárványos zászlóval és azt kiabálom, hogy "eltévedtem, segítség", de hát ha ennyire nem vagytok vevők rá, akkor nem..
Azonnal indulok!
 #122777  Szerző: asimov
 
Erre még be is fizetnék! :D
adminisztrator írta:jaj, most miért vagytok ilyen ellenségesek? gondoltam, kimegyek félpucéran, szivárványos zászlóval és azt kiabálom, hogy "eltévedtem, segítség", de hát ha ennyire nem vagytok vevők rá, akkor nem..
 #122776  Szerző: markfelt
 
jaj, most miért vagytok ilyen ellenségesek? gondoltam, kimegyek félpucéran, szivárványos zászlóval és azt kiabálom, hogy "eltévedtem, segítség", de hát ha ennyire nem vagytok vevők rá, akkor nem..
 #122774  Szerző: mimi
 
tényleg, meg kellett volna kérdezni az önkormányzatot, küldenek-e fel megint buszokat
 #122773  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:jön valaki a békemenetre holnap?
van házid?
 #122772  Szerző: mihalylovics
 
adminisztrator írta:jön valaki a békemenetre holnap?
Nagyon sajnálom, az 170 KM-re van tőlem. Mért csak a pestieknek vannak ilyenek? Nem értem... :( :D
  • 1
  • 452
  • 453
  • 454
  • 455
  • 456
  • 513