RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #107859  Szerző: LuciFerko
 
Amúgy a fasizmus-ellenes tüntetés nagyon a visszájára sült el. Olyan szintű mocskosszsidózás megy, hogy már az is elkezdte, aki eddig leszarta ezt az egészet. Legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.
 #107857  Szerző: asimov
 
Ezt se hittem volna (mar azt, hogy a KNDP nekimegy a Fidesznek, meg ha csak lokalisan is) :o
http://www.origo.hu/itthon/komment/2012 ... deszt.html
 #107705  Szerző: LuciFerko
 
Fehéroroszországban hasonló törvények vannak média szempontjából mint itt:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ra ... in_Belarus
By law, FM radiostations have to rotate music made in Belarus 75% of broadcasting time.
És egy a klubrádióéhoz hasonló eset
http://hvg.hu/vilag/20110113_radiot_bez ... roszorszag_
http://baj.by/en/node/11634
 #107676  Szerző: asimov
 
No comment.
mimi írta::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A Jobbik lemondásra szólítja fel Ertsey Katalint, mert állítása szerint az LMP-s országgyűlési képviselő Novák Előd Jobbik-alelnök írásbeli kérdésére úgy nyilatkozott, izraeli állampolgársággal is rendelkezik. Novák Előd csütörtöki sajtótájékoztatóján arra hivatkozott, elfogadhatatlan, hogy az LMP-s politikus eddig ezt "eltitkolta".
(hvg)

Ertsey Katalin válasza Novák Előd írásbeli kérdésére:
ma hajnalban Novák Előd levelét találtam az emailjeim között, aki azt firtatta, van-e kettős állampolgárságom. elmondtam neki őszintén, íme a válaszom:

rég köztudott, hogy izraeli-piréz állampolgár vagyok, magyar állampolgárság
omat vásárlás útján szereztem be kevéssel a jelöltségem előtt. sőt, nem csak az állampolgárságom izraeli-piréz, de az identitásom is, egyszerre érzem magam képesnek a zsidó érdek, valamint a piréz életérzés képviseletére, hiszen mindkettő lényege a magyargyűlölet. nagy örömömre szolgál, hogy ilyen kis szerencsétlen nácik, mint te, találnak végre valami elfoglaltságot az életükben az identitásom kutatásával, különben még véletlenül önálló gondolat születne a fejükben, de erre még nem volt példa.

hadd kérdezzek vissza: régóta érzem, hogy előszeretettel hozol elő homoszexuális témákat. kérdezem hát: látens buzi-e vagy?
 #107666  Szerző: LuciFerko
 
Kép
 #107665  Szerző: markfelt
 
Aztakurva. :)
 #107663  Szerző: mimi
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A Jobbik lemondásra szólítja fel Ertsey Katalint, mert állítása szerint az LMP-s országgyűlési képviselő Novák Előd Jobbik-alelnök írásbeli kérdésére úgy nyilatkozott, izraeli állampolgársággal is rendelkezik. Novák Előd csütörtöki sajtótájékoztatóján arra hivatkozott, elfogadhatatlan, hogy az LMP-s politikus eddig ezt "eltitkolta".
(hvg)

Ertsey Katalin válasza Novák Előd írásbeli kérdésére:
ma hajnalban Novák Előd levelét találtam az emailjeim között, aki azt firtatta, van-e kettős állampolgárságom. elmondtam neki őszintén, íme a válaszom:

rég köztudott, hogy izraeli-piréz állampolgár vagyok, magyar állampolgárság
omat vásárlás útján szereztem be kevéssel a jelöltségem előtt. sőt, nem csak az állampolgárságom izraeli-piréz, de az identitásom is, egyszerre érzem magam képesnek a zsidó érdek, valamint a piréz életérzés képviseletére, hiszen mindkettő lényege a magyargyűlölet. nagy örömömre szolgál, hogy ilyen kis szerencsétlen nácik, mint te, találnak végre valami elfoglaltságot az életükben az identitásom kutatásával, különben még véletlenül önálló gondolat születne a fejükben, de erre még nem volt példa.

hadd kérdezzek vissza: régóta érzem, hogy előszeretettel hozol elő homoszexuális témákat. kérdezem hát: látens buzi-e vagy?
 #107648  Szerző: Attis
 
mimi írta:Mielőtt még be lenne szólva, Thürmeréket is férgeknek gondolom, amikor Kubának, Észak-Koreának és hasonló retteneteknek nyalnak vöröscsillagos jelvénnyel, de szerencsére mögéjük nem álltak be annyian, hogy komolyan lehessen venni, inkább csak szánalmas.
Szánalmas az is persze. De nem is kap akkora publicitást. A Munkáspárt a következő választáson kap jó(!) esetben 0,5%-ot, viszont a Jobbik elképzelhető, sőt valószínű, hogy bejut a Parlamentbe.
És tényleg attól tartok, vagyis inkább már látom, hogy teljesen legális (nem csak jogi, sokkal inkább erkölcsi értelemben) zsidózni, cigányozni. Néha nyitott fülekkel járok utcán, boltokban stb., hááát... Durva, de leginkább szomorú. :S
 #107625  Szerző: mimi
 
Mielőtt még be lenne szólva, Thürmeréket is férgeknek gondolom, amikor Kubának, Észak-Koreának és hasonló retteneteknek nyalnak vöröscsillagos jelvénnyel, de szerencsére mögéjük nem álltak be annyian, hogy komolyan lehessen venni, inkább csak szánalmas.
  • 1
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
  • 498
  • 513