RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #198806  Szerző: Fakocka
 
altermanus írta:[quote=p0tyi post_id=198803 time=1681056107 user_id=1813

Öszödi beszéd! Nem kell többet mondanom úgy gondolom.
Hidd el én is örülnék annak, hogy változás lenne, talán lesz is, de nem 2026-ban.
Most komolyan hol van Gyurcsány Orbánhoz képest gaztettekben, ne tegyünk már egyenlőségjelet a kettő közé, másrészt tényleg hallgasd meg azt a beszédet, szó nem volt arról amiket kikerekítettek belőle.

De a lényeg, hogy meg kell állítani ezt a kormányt, mert ennek nagyon rossz vége lesz egyszer és csak úgy tudjuk, ha a legesélyesebb ellenzéki jelöltre szavazunk, valamennyire azért gyengíteni tudja hatalmukat.
 #198805  Szerző: p0tyi
 
altermanus írta:Öszödi beszéd! Nem kell többet mondanom úgy gondolom.
Hát de kéne, mert ebből sajnos nem jövök rá, hogy mit szeretnél mondani. Igen, volt olyan, elmondta az igazságot egyszer egy politikus. Kritizálta a párttársait zárt körben, azt szerette volna, hogy jobban dolgozzanak. Egy áruló kiszivárogtatta, akiről vélelmezhetően épp a hetekben volt egy igen meglepő hír a közéletben.

Hallottad már a teljes beszédet? Ajánlom, a Fidesz által kiragadott 3-4 mondaton túl van ott más is.
altermanus írta:Hidd el én is örülnék annak, hogy változás lenne, talán lesz is, de nem 2026-ban.
Ha igen, ha nem, a mélypontot tavaly elértük, innen már csak felfelé van, de csakis Gyurcsányékkal. Attól én még hadd legyek optimista, hogy te nem vagy az. :)
 #198804  Szerző: altermanus
 
p0tyi írta: 2023.04.09. 17:01 Dolgozni kell ahhoz, hogy az emberek érezzék, hogy van alternatíva. A DK dolgozik is, náluk nem állt le a munka tavaly áprilisban.

A többi párt mindig csak a választások előtt éledezik, aztán vissza is alszik. Vonogatják a vállukat, hogy szörnyű ez a médiahelyzet és a választási rendszer. Úgy, hogy nem tettek semmit. Ilyen megélhetési, rendszert szolgáló ellenzéki pártokra, politikusokra nincs szükség.

Orbán Gyurcsánytól be van fosva. Mi lesz, ha egyszer nem lehet már szidni többet?
Öszödi beszéd! Nem kell többet mondanom úgy gondolom.
Hidd el én is örülnék annak, hogy változás lenne, talán lesz is, de nem 2026-ban.
 #198803  Szerző: p0tyi
 
Dolgozni kell ahhoz, hogy az emberek érezzék, hogy van alternatíva. A DK dolgozik is, náluk nem állt le a munka tavaly áprilisban.

A többi párt mindig csak a választások előtt éledezik, aztán vissza is alszik. Vonogatják a vállukat, hogy szörnyű ez a médiahelyzet és a választási rendszer. Úgy, hogy nem tettek semmit. Ilyen megélhetési, rendszert szolgáló ellenzéki pártokra, politikusokra nincs szükség.

Orbán Gyurcsánytól be van fosva. Mi lesz, ha egyszer nem lehet már szidni többet?
 #198801  Szerző: altermanus
 
p0tyi írta: 2023.04.09. 12:55 Ez megtisztelő, Bolgár Györgynél alig van tehetségesebb, szélesebb látókörű, tájékozottabb és naprakészebb közéleti rádiós riporter ma Magyarországon. :) Nem véletlenül hallgattatták el.
Bolgár Úrat? :troll:
Na de viccet félretéve: értem
Csak ott is azt mondja a legtöbb hallgató kellene csinálni vidéki fórumokat.
1) Ezzel az a baj, hogy akit érdekel, kérdezne, valóban változást akar, jó csináljuk. Odajönnek a Fidesz birkái, és köpködnek. Megfizetett birkák, vagy maguktól jönnek, nem tudom, de unalmasak (mármint a birkák)
2) Ezzel nagy változást nem látok, hogy lenne. Az RTL-en szerepelnek, de mennyien nézik az RTL-t? És abból mennyi a tudatos néző, és nem háttértévéznek.
3) Az Fidesz média meg akkor mondd valamit, ha Gyurcsány embere megint ramazurizott.
.
Szerencsétlen ember kit fog választani.
Bolgár Úr nagyon jól csinálja amit csinál, 30 éve van a pályán.
Nekem Bolgár Úrral nincs bajom, csak azzal a betelefonálóval aki
,,Kéne valamit csinálni, de mit?" Én meg azon gondolkodom: ,,Minek telefonáltál be te szerencsétlen, ha te magad sem tudod mit akarsz?!"
Itt is ez van, mondjuk az ötleteket - ha van - és abba marad.
Úgyhogy ez ennyi.
 #198800  Szerző: Fakocka
 
Elsősorban nem az ellenzéki oldalnak kellene megtisztulnia, hanem leginkább ezeknek a tetveknek elhúznia jó messzire, de főleg a rácsok mögé.[/quote]

Az ellenzéki oldal számtalanszor megújult mar az évek alatt, sok új arc került be a politikába az utóbbi 10-15 évben, ez hatványozottan igaz a Momentumra.

Fideszeséknél viszont ugyanazok a régi unalmas arcok vannak évtizedek óta, sok régi ex komcsi MSZMP taggal (Kövér L., Matolcsy Gy., Mikola I.,Harrach P., Pintér S., stb) élükön az ex KISZ tag vezérrel aki lassan 34 éve a politikában van.
 #198799  Szerző: p0tyi
 
Ez megtisztelő, Bolgár Györgynél alig van tehetségesebb, szélesebb látókörű, tájékozottabb és naprakészebb közéleti rádiós riporter ma Magyarországon. :) Nem véletlenül hallgattatták el.
 #198798  Szerző: altermanus
 
Kicsit a Megbeszéljük Bolgár Györggyel c. műsorba érzem magam. :troll:
 #198797  Szerző: p0tyi
 
Fakocka írta: 2023.04.09. 00:27 Orbánék sem véletlenül szervezték meg ezt a cirkuszt annak idején, nagyon is jól tudták hogyan kell egy kormányt elzavarni.
Igen, gyakorlatilag a 2002-es vereségük óta folyamatosan próbálták megbénítani az akkori kormányt, már akkor is hazugságokkal: 4 évig "csak" aljas lejárató módszerekkel (ügynökbotrány), aztán parlamenti szabotázzsal (bárminek a megakadályozása, a vizitdíj balhé - akkor 300 ft-ot kellett volna fizetni, na de most meg mennyit a magánkórházakban?), majd 2010 után a demokrácia teljes meghekkelésével, amit már nem is részletezek. Igazi, tetves, pszichopata rablóbanda. Az ország megrontói, a haza ellenségei.

Elsősorban nem az ellenzéki oldalnak kellene megtisztulnia, hanem leginkább ezeknek a tetveknek elhúznia jó messzire, de főleg a rácsok mögé.
 #198796  Szerző: p0tyi
 
altermanus írta: 2023.04.09. 09:43 Akkor egyszónak is 100 a vége, nincs miben reménykedni. 2018 után főleg.
Én most teljesen optimista vagyok Dobrevék miatt. De nyilván lesz még pár nehéz évünk, amíg Orbán ámokfutását el kell viselni.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 513