RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #123880  Szerző: Snake
 
adminisztrator írta:
Snake írta:Mehet mind2 a p*csába, és jöhetnek a zöldhullámok.
És nem a buszsáv zavar, hanem az, amikor a meglévő úttestből veszik el! Korlátozzák a szabadságot! dugó=GDPcsökkenés...
tehát a többségnek legyen csak szar, de nekem, mint autósnak legyen csak jó?
hát, ez nem valami korrekt, Snake.

válts tömegközlekedésre, vagy másik lakóhelyre.
Semmi gond, majd a hulladékot busszal szállítjuk, lehet, h akkor nem lesz ez a látásmód.
 #123862  Szerző: mimi
 
Kép

Égető szükség volt már az MTVA és a kazah hírügynökség megállapodására, örömteli, hogy erre végre sor kerülhetett. Hazánk folyamatosan keresi az utakat, melyek közelebb visznek a hozzánk hasonló demokratikus, szabadságszerető, öntudatos népekhez. Történelmi lépés, hogy a két nemzet most már első kézből, a gyarmatosító érdekek torz szemüvegét a porba ejtve juthat egymás mindennapjainak és történelmi cselekedeteinek hiteles krónikájához.

Fontos esemény ez a szorgos és bölcs kazah és magyar lélek, a megannyi dolgos kéz, népeink számára is, hiszen karnyújtásnyi közelségbe kerülnek egymáshoz, és a rezsicsökkentés vívmányától fűtött meleg szobákban szívüket is melegséggel töltheti el, hogy van kire számítaniuk a világban. Az ismét a hatalomba készülő Bajnai Gordon, a Hajdú-Bét csődjéért felelős miniszterelnök megmondta már 2009-es színre lépésekor: fájni fog.

Hölgyeim és uraim, kedves barátaim! Ne engedjünk teret a fájdalomnak, ne dobjuk oda idegen hatalmaknak a rezsicsökkentés vívmányát, őrizzük a kazah-magyar nép barátságának lángját!
 #123861  Szerző: asimov
 
Nem érint a dolog, viszont kollégám fia efféléket tanul az egyetemén és én meg rákérdeztem erre (jóban is vagyunk).
közlekedési dugó =
... nem érnek célba/amortizálódnak a szállított árúk (nem csak élelmiszerek, hanem donor szervek, postai/futár küldemények, stb)
... fokozódik a levegőszennyezés
... elkésnek a dolgozok a munkahelyről > munkahely termelékenysége csökken
... dolgozó később ér haza > másnap fáradtabban megy dolgozni > munkahely termelékenysége tovább csökken
... a fenntiek miatt a dolgozó általános egézségi állapota (gyorsabban) romlik, hamarabb fárad, hamarabb/könyebben lesz krónikus beteg és így hamarabb esik az aktívak közül.
... és így tovább.

A politikai döntéshozók ezért futnak neki újra és újra a világ minden nagyobb városában a közlekedési dugók megszüntetésének, illetve legalább mérséklésének.
Jómagam nem is gondoltam volna, hogy a rendszeres dugók mennyire társadalom- és gdp erodáló hatásúak.
Snake írta:Mehet mind2 a p*csába, és jöhetnek a zöldhullámok.
És nem a buszsáv zavar, hanem az, amikor a meglévő úttestből veszik el! Korlátozzák a szabadságot! dugó=GDPcsökkenés...
 #123857  Szerző: djlacee
 
adminisztrator írta:válts tömegközlekedésre, vagy másik lakóhelyre.
vagy biciklire
 #123854  Szerző: markfelt
 
Snake írta:Mehet mind2 a p*csába, és jöhetnek a zöldhullámok.
És nem a buszsáv zavar, hanem az, amikor a meglévő úttestből veszik el! Korlátozzák a szabadságot! dugó=GDPcsökkenés...
tehát a többségnek legyen csak szar, de nekem, mint autósnak legyen csak jó?
hát, ez nem valami korrekt, Snake.

válts tömegközlekedésre, vagy másik lakóhelyre.
 #123850  Szerző: Snake
 
Mehet mind2 a p*csába, és jöhetnek a zöldhullámok.
És nem a buszsáv zavar, hanem az, amikor a meglévő úttestből veszik el! Korlátozzák a szabadságot! dugó=GDPcsökkenés...
 #123798  Szerző: noartist
 
adminisztrator írta:http://www.origo.hu/itthon/20131114-mie ... html?sec-2
ideje lenne távoznia tarlósnak és a többi, kivénhedt, csőlátású konzervatív gyökérnek. egy ilyen ember nem való egy kétmilliós európai város élére.
ergo Tarlós: http://444.hu/2013/11/19/tarlos-viragot ... i-sem-bun/
  • 1
  • 448
  • 449
  • 450
  • 451
  • 452
  • 513