RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #128050  Szerző: markfelt
 
www.partkereso.hu
kíváncsi lettem, kinek mi jön ki (nem az a kérdésem, hogy kire fogsz szavazni).

Kép
 #128026  Szerző: kukac
 
@Rat: "Akkor NE tedd !"
- ma' me'? Nehogy mar a nyul vigye a puskat! :D
 #128025  Szerző: frekivadasz
 
Nagyon rászálltál a kukucra. Alapvetően nincs ezzel gond, viszont így nem értem az aláírásod második sorát.
 #128020  Szerző: Rat
 
kukac írta:valóban kimaradt, nem túl kényelmes mobilról kommentelni.
Akkor NE tedd ! :hehe:
 #128009  Szerző: kukac
 
asimov írta:Kicsit fura a mondatod, nem maradt ki egy "nem" belőle? Vagy csak én nem ertem? :)
Ángyán a példa befenyítésre: kapott egy jó nagy büntetést, mert NEM-el mert szavazni az aktuális frakcióülésen, a földtörvényre.
kukac írta:Angyant en pont sorolom a fidesz-zombik koze, talan az egyetlen, onallo gondolkodas es dontes kepessegevel biro ember a sok puhatestu kozott.
valóban kimaradt, nem túl kényelmes mobilról kommentelni.
bocsesz, a mondatrész helyesen: "---en pont [NEM] sorolom..." :|
 #128007  Szerző: asimov
 
Kicsit fura a mondatod, nem maradt ki egy "nem" belőle? Vagy csak én nem ertem? :)
Ángyán a példa befenyítésre: kapott egy jó nagy büntetést, mert NEM-el mert szavazni az aktuális frakcióülésen, a földtörvényre.
kukac írta:Angyant en pont sorolom a fidesz-zombik koze, talan az egyetlen, onallo gondolkodas es dontes kepessegevel biro ember a sok puhatestu kozott.
 #127999  Szerző: kukac
 
Angyant en pont nem sorolom a fidesz-zombik koze, talan az egyetlen, onallo gondolkodas es dontes kepessegevel biro ember a sok puhatestu kozott.
 #127962  Szerző: asimov
 
Éppen ezért az is komoly csapás lenne a jobboldal számára, ha csak sima többséget szereznének.
Amit látok és hallok, az alapján ez így lesz: az elvileg a fidesz által preferált társadalmi csoportokba tartozók (a munkahelyemen napi szinten tucatjával futok össze velük) is TARTANAK egy újabb 2/3-os többségtől (legyen bármelyik is az), mert nincs kontrol, illetve ami van, az az, hogy 1 ember akarata van minden más felett. A parlamenti 2/3-os jobboldal, 2012 év vége óta egy befenyített szavazógép (Ángyán József) és ez így nem demokrácia. (Ez konkrétan egy 2 gyerekes, kb 300E bruttós családapa szájából hangzott el.)
szemilan írta: Hát igen.... az új szavazási rendszer. Kb arra van kitalálva, hogy max 2 párt juthasson be. 3 esetén meg biztos az elsőnek a pozíciója. De megkockáztatom, lehetővé teszi az egypárt bejutását. (csak 1 párt.....)

Ezt rossz leírni, de a fidesz nagyon könnyen megnyerheti a választásokat, ha nincs meg a másik oldalon a kellő nagyságú erő. Ha elaprózódik, még a kétharmad is esélyes. Márpedig ez lehet a céljuk, amit minden áron végig is akarnak vinni.
 #127961  Szerző: asimov
 
Ott a pont!
kukac írta: ....a politikai elitünk színvonaláról egyedül mi, választópolgárok tehetünk.
 #127948  Szerző: kukac
 
LuciFerko írta:http://balkans.aljazeera.net/protesti-u-bih

Bosnyákoknál is balhé van.
kb. ez a különbség köztük és köztünk és ez el is magyarázza, miért írtam lentebb hogy a politikai elitünk színvonaláról egyedül mi, választópolgárok tehetünk.
  • 1
  • 433
  • 434
  • 435
  • 436
  • 437
  • 513