RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #171194  Szerző: Wolfman
 
altermanus írta:nekem jó ez a rezsim... Németh Szilárdon jobban röhögök, mint egy kabarén... :troll:
Értem a viccet, de én Németh Szilárdon csak sírni tudnék.
 #171179  Szerző: kukac
 
asr27 írta:Ha 15% fölé csúszik az LMP támogatottsága jövő márciusig, akkor én is rájuk szavazok, DE így, hogy az 5%-ot is alig érik el, nincs értelme rájuk szavazni, mert a szavazat, nagy valószínűséggel el fog veszni!
Jelen pillanatban a Jobbik az egyetlen párt, akik látszik, hogy le akarják váltani a korrupt orbán rezsimet! Az MSZP szerintem rövid időn belül el fog tűnni, ami lehet, hogy nem is baj. A Momentum meg szerintem 2022-re fel fog erősödni, legalább annyira, mint most a Jobbik. Hacsak nem fognak széthúzni, mert ugye a Momentum párttagok még igencsak fiatalok...
Ha a 2018-as választásokig minden marad így, ahogy most van, akkor csak a Jobbikra érdemes szavazni.
Így van, protest szavazat a legesélyesebbre! Majd aztán később ráérünk takarítani, ha nagy szart csinált..
 #171178  Szerző: asr27
 
Ha 15% fölé csúszik az LMP támogatottsága jövő márciusig, akkor én is rájuk szavazok, DE így, hogy az 5%-ot is alig érik el, nincs értelme rájuk szavazni, mert a szavazat, nagy valószínűséggel el fog veszni!
Jelen pillanatban a Jobbik az egyetlen párt, akiken látszik, hogy le akarják váltani a korrupt orbán rezsimet! Az MSZP szerintem rövid időn belül el fog tűnni, ami lehet, hogy nem is baj. A Momentum meg szerintem 2022-re fel fog erősödni, legalább annyira, mint most a Jobbik. Hacsak nem fognak széthúzni, mert ugye a Momentum párttagok még igencsak fiatalok...
Ha a 2018-as választásokig minden marad így, ahogy most van, akkor csak a Jobbikra érdemes szavazni.
 #171176  Szerző: altermanus
 
kukac írta:
altermanus írta:nekem jó ez a rezsim... Németh Szilárdon jobban röhögök, mint egy kabarén... :troll:
...azt nem tudom, hogy egyébként vannak-e ilyen jellegű irányultságai, de az én zsebemre csak ne humorizáljon senki!
naaaaaaaaa!
azért ez mindent visz :troll:
komolyra fordítva a szót... az értelmes emberek azért nem fognak elmenni szavazni, mert minden politikusról az a véleménye, hogy korrupt... nem hiába úgy alakította a törvényeket a fidesz, ahogy...
én az elempére (LMP) és Szél Bernire szavazok :up:
 #171173  Szerző: kukac
 
altermanus írta:nekem jó ez a rezsim... Németh Szilárdon jobban röhögök, mint egy kabarén... :troll:
...azt nem tudom, hogy egyébként vannak-e ilyen jellegű irányultságai, de az én zsebemre csak ne humorizáljon senki!
 #171171  Szerző: altermanus
 
nekem jó ez a rezsim... Németh Szilárdon jobban röhögök, mint egy kabarén... :troll:
 #171160  Szerző: kukac
 
djlacee írta:
kukac írta:
djlacee írta:R.I.P. Magyarország
francokat, csak el kell menni választani... mindenkinek, akinek szar ez a rezsim.
De kit?
ez most másodlagos kérdés. bárkit.
 #171159  Szerző: asr27
 
kukac írta:francokat, csak el kell menni választani... mindenkinek, akinek szar ez a rezsim.
+1
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 513