RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #201559  Szerző: altermanus
 
asr27 írta: 2024.01.10. 14:31
altermanus írta:tehát akkor a schiffer is fideszes, a széll berni és Ákoskával fideszes, az ungár is fideszes, a vona is fideszes, a mi hazánk is fideszes, csak a gyurcsány nem, mert ő demokrata. :ayfkm:
amúgy kedzem érteni a DK miért jön fel. tegnap jártam a városban egy DK pavilon volt a főtéren. odajött az egyik elmondta mit szeretne, mondtam neki, hogy nem érdekel és lelépett. Nem akadékoskodott, hogy
de kérem én a nép pártján vagyok Jakab Péterrel
Mindenre azonnal, ha nem előbb reagál a DK.
azt viszont korántsem gondolnám, hogy a DK-val választást lehet nyerni, de ők tudják
EU választás sorrendben Fidesz-DK-Mihazánk
Schifferről már régóta tudja minden képben lévő szavazó, hogy fideszes.
Széll Bernadett pedig már jó ideje nem politizál.
Nagyon le vagy maradva, barátom. :yuno:
Tudjátok mit gondolok, hogy ez az asr27, nem is olyan rossz fej mint gondoltam, csak egymillió emberes tüntetést nem tud megszervezni a fidesz ellen. Pedig mekkora mellénye van?! :lol:
 #201556  Szerző: Fakocka
 
Ungár es a családja milliárdjai is a kormánytól vannak, egy fideszest akar indítani a szövetségese ellen, náluk szokott nyaralni a csuti ráadásul felmeztelenul.. de nem, nem fideszes😊 nem kérdés, hogy nem akarnak kormányváltást, ezzel nekik is vége lenne a milliárdjaiknak. DK meg hogy jön a képbe, nem értem.

Nekem teljesen mindegy hogy ki váltja le ezt a kormányt, de így vagy úgy menniük kell.. nem valami mellett hanem valami ellen kell szavazni, és utána jöhet a többi ha már sikerült eltakarítani őket.
 #201551  Szerző: shadoe
 
altermanus írta: 2024.01.10. 10:22 tehát akkor a schiffer is fideszes, a széll berni és Ákoskával fideszes, az ungár is fideszes, a vona is fideszes, a mi hazánk is fideszes, csak a gyurcsány nem, mert ő demokrata. :ayfkm:
A két oldal bigottjai csak kettes számrendszerben tudnak gondolkodni. Ezért nem tudnak pl. Schiffer Andrással kezdeni semmit. Mind a két oldalon utálják. Náluk olyan nincs, hogy Fideszen vagy DK-n KÍVÜLI vélemény, esetleg harmadiknak mondható alternatív gondolkodási mód.
A DK gondolom, azért jön ennyire fel, mert a lakosság jelentős hányada uszítható, a Fidesz pedig azért, mert manipulálható és tovább hülyíthető, és a tények egyik csoport tisztánlátását sem zavarják különösebben.
Van részem a környezetemben ebből a "higgadt" gondolkodásból (és ez a topik is bővelkedik ilyen kommentekben), az ő szemszögükből csak a másik oldal lehet bűnöző, aljas, selejt ember, amelyik pártot pedig ők imádják, az csak szent lehet és hibátlan. "Okos"...
 #201549  Szerző: asr27
 
altermanus írta:tehát akkor a schiffer is fideszes, a széll berni és Ákoskával fideszes, az ungár is fideszes, a vona is fideszes, a mi hazánk is fideszes, csak a gyurcsány nem, mert ő demokrata. :ayfkm:
amúgy kedzem érteni a DK miért jön fel. tegnap jártam a városban egy DK pavilon volt a főtéren. odajött az egyik elmondta mit szeretne, mondtam neki, hogy nem érdekel és lelépett. Nem akadékoskodott, hogy
de kérem én a nép pártján vagyok Jakab Péterrel
Mindenre azonnal, ha nem előbb reagál a DK.
azt viszont korántsem gondolnám, hogy a DK-val választást lehet nyerni, de ők tudják
EU választás sorrendben Fidesz-DK-Mihazánk
Schifferről már régóta tudja minden képben lévő szavazó, hogy fideszes.
Széll Bernadett pedig már jó ideje nem politizál.
Nagyon le vagy maradva, barátom. :yuno:
 #201546  Szerző: altermanus
 
tehát akkor a schiffer is fideszes, a széll berni és Ákoskával fideszes, az ungár is fideszes, a vona is fideszes, a mi hazánk is fideszes, csak a gyurcsány nem, mert ő demokrata. :ayfkm:
amúgy kedzem érteni a DK miért jön fel. tegnap jártam a városban egy DK pavilon volt a főtéren. odajött az egyik elmondta mit szeretne, mondtam neki, hogy nem érdekel és lelépett. Nem akadékoskodott, hogy
de kérem én a nép pártján vagyok Jakab Péterrel
Mindenre azonnal, ha nem előbb reagál a DK.
azt viszont korántsem gondolnám, hogy a DK-val választást lehet nyerni, de ők tudják
EU választás sorrendben Fidesz-DK-Mihazánk
 #201544  Szerző: Fakocka
 
asr27 írta:https://nepszava.us/ungar-peter-az-elle ... -dolgozik/

Eddig is sejteni lehetett.
Ungár egy beépített ember az ellenzékben, de soha nem volt és nem is lesz fidesz ellenes.
Nagyon ott van ez az írás, jobban nem is lehetett volna megfogalmazni. Érdekes módon ezt nem hozza le a 24.hu, 444.hu, HVG.hu, Atv stb.

Ungár meg sem tudja indokolni mi baja van a Karácsonnyal, pedig mindketten zöldek..
Komolyan miért kell mindig az LMP t bevenni az összefogásba, ki az a hülye aki még rájuk szavaz?!
 #201307  Szerző: Fakocka
 
p0tyi írta:2014-ben és 2018-ban összefogással le lehetett volna tarolni a bűnözőket. Nem történt meg. 2022-ben megtörtént, csak sajnos későn, és nem mellesleg egy rémes miniszterelnök-jelölttel, értelmezhetetlen ajánlattal.

Igen ez is igaz, lett volna esély ha a Jobbikot es az LMP t is beveszik az összefogásba, 2018 ban az utolsó pillanatban volt is szó erről, de Vona és Szél hallani sem akart erről, meg is lett a kétharmad.

Sajnos ameddig a fejekben nem indul el a változás addig ez lesz, de ha egyszer be is indul, addigra meg már lehet hogy késő lesz. Az EU meg az USA nem fogja helyettünk megoldani, ezt nekünk kell(ene).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 513