Politika

Re: Politika

HozzászólásSzerző: LuciFerko » 2012.11.29. 16:18

Kép
LuciFerko
Kóros függő

Posztok: 13080

HozzászólásSzerző: markfelt » 2012.11.29. 16:14

Aztakurva. :)
markfelt

HozzászólásSzerző: mimi » 2012.11.29. 13:42

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A Jobbik lemondásra szólítja fel Ertsey Katalint, mert állítása szerint az LMP-s országgyűlési képviselő Novák Előd Jobbik-alelnök írásbeli kérdésére úgy nyilatkozott, izraeli állampolgársággal is rendelkezik. Novák Előd csütörtöki sajtótájékoztatóján arra hivatkozott, elfogadhatatlan, hogy az LMP-s politikus eddig ezt "eltitkolta".
(hvg)

Ertsey Katalin válasza Novák Előd írásbeli kérdésére:
ma hajnalban Novák Előd levelét találtam az emailjeim között, aki azt firtatta, van-e kettős állampolgárságom. elmondtam neki őszintén, íme a válaszom:

rég köztudott, hogy izraeli-piréz állampolgár vagyok, magyar állampolgárság
omat vásárlás útján szereztem be kevéssel a jelöltségem előtt. sőt, nem csak az állampolgárságom izraeli-piréz, de az identitásom is, egyszerre érzem magam képesnek a zsidó érdek, valamint a piréz életérzés képviseletére, hiszen mindkettő lényege a magyargyűlölet. nagy örömömre szolgál, hogy ilyen kis szerencsétlen nácik, mint te, találnak végre valami elfoglaltságot az életükben az identitásom kutatásával, különben még véletlenül önálló gondolat születne a fejükben, de erre még nem volt példa.

hadd kérdezzek vissza: régóta érzem, hogy előszeretettel hozol elő homoszexuális témákat. kérdezem hát: látens buzi-e vagy?
mimi
Függő

Posztok: 2068

HozzászólásSzerző: Attis » 2012.11.28. 22:15

mimi írta:Mielőtt még be lenne szólva, Thürmeréket is férgeknek gondolom, amikor Kubának, Észak-Koreának és hasonló retteneteknek nyalnak vöröscsillagos jelvénnyel, de szerencsére mögéjük nem álltak be annyian, hogy komolyan lehessen venni, inkább csak szánalmas.

Szánalmas az is persze. De nem is kap akkora publicitást. A Munkáspárt a következő választáson kap jó(!) esetben 0,5%-ot, viszont a Jobbik elképzelhető, sőt valószínű, hogy bejut a Parlamentbe.
És tényleg attól tartok, vagyis inkább már látom, hogy teljesen legális (nem csak jogi, sokkal inkább erkölcsi értelemben) zsidózni, cigányozni. Néha nyitott fülekkel járok utcán, boltokban stb., hááát... Durva, de leginkább szomorú. :S
Attis
Fanatikus

Posztok: 1989

HozzászólásSzerző: mlaszlo » 2012.11.28. 16:50

A HÉV és a kisföldalatti is ránk rohadhat

Biztató kilátások, ha a 3-as metrót sikerül is felújítani, 10-15 év múlva még mindig ezeken a zöld szörnyeken utazhatunk a hév-en ...
mlaszlo
Kóros függő

Posztok: 5858

HozzászólásSzerző: mimi » 2012.11.28. 15:10

Mielőtt még be lenne szólva, Thürmeréket is férgeknek gondolom, amikor Kubának, Észak-Koreának és hasonló retteneteknek nyalnak vöröscsillagos jelvénnyel, de szerencsére mögéjük nem álltak be annyian, hogy komolyan lehessen venni, inkább csak szánalmas.
mimi
Függő

HozzászólásSzerző: mimi » 2012.11.28. 14:10

Az igaz, hogy könnyen gondolhatják, ha a parlamentben ennek helye van (márpedig komoly következménye nincs, az egészet el tudják intézni egy legyintéssel, hogy "ajvékol" az ellenoldal), akkor a közbeszédben helye van.
mimi
Függő

HozzászólásSzerző: markfelt » 2012.11.28. 13:11

Szerintem meg igenis szoroz és oszt, mivel ez már egy kampányüzenet és sok-sok elfeledett/eltemetett gyűlöletet fog a felszínre hozni.

Te is tudod, én is tudom, tudja az értelmiség, hogy a Jobbik milyen formáció, hogy miket mond ki és miket nem mond ki, de ha a "mi lesz ma a vacsora? és mikó lesz már?! csináld már gyorsabban asszony, akurvaéletbe" gondolkodású tömeget is elkapja a "büdöszsidózás" szele, azt nehezen lehet majd megállítani és beláthatatlan következményekkel fog bírni, akárcsak a 40-es években.

Nem egy marginalizálódott 5.1%-os párt, hanem a harmadik legnagyobb mondta.
markfelt

HozzászólásSzerző: mimi » 2012.11.28. 12:26

adminisztrator írta:Akkor szerinted pozitív fejlemény, hogy a felszínre tört a Jobbik-féle xenofóbia és rasszizmus?
Szerintem nem oszt, nem szoroz, eddig is nyilvánvaló volt. De ha náciskodnak, vállalják fel annak minden következményével együtt. Az, hogy úgy viselkednek és úgy beszélnek, aztán meg körömszakadtáig tagadják, hogy azok lennének, sunyiskodás.
mimi
Függő

HozzászólásSzerző: markfelt » 2012.11.28. 11:04

mimi írta:
adminisztrator írta:Teljesen más, ha valamit már explicite kimondasz, mint amíg még megvan benned a gátlás és kvázi diszkréten kezeled.
Azt ebben az esetben sunyiságnak hívják.

Elég sok jelző van rá ezen kívül is.

Akkor szerinted pozitív fejlemény, hogy a felszínre tört a Jobbik-féle xenofóbia és rasszizmus?
markfelt

ElőzőKövetkező

Vissza: Kötetlen