RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #91973  Szerző: asimov
 
Tenyleg csunya lett ez az arnyalat, de ez eddig szubjektiv dolog.... viszont a valodi baj az, hogy nagyon, mar-mar bantoan vilagos, szinte vibral a kepernyo ettol a szintol. (lcd kepernyo dvi-n meghajtva)
Ezt, igy csak rovid tavon lehet nezni, aztan jonni fog a szemkiszaradas, majd szemfajas... kis biologia: minel tobb feny eri a szemet, az annal tobb munkat jelent szemnek es a "mogotte" tenylegesen dolgozo emberi agynak is, tehat hamarabb kovetkezik be a pislogas, szemkiszaradas, kifaradas, stb.

Tisztelettel kernem, valami joval sotetebb szin(arnyalat) beallitasat, esetleg egyedi szinbeallitas lehetoseget bevezetni.
 #91969  Szerző: Pihe
 
Nekem sem tetszik ez a zöld ha lehetne visszaváltani a kékre az nagyon jó volna!
 #91949  Szerző: Glenn
 
Még nem találom a megfelelő napszemcsit ehhez a ...zöldhöz.
 #91948  Szerző: Milán
 
donder írta:Egyetértek! Legyen kék!

Vagy még jobb -> legyen felhasználó által választható!
Teszteltem ezt a fórum felületet, elvileg megoldható lenne, illetve térjen vissza a mobilos felület :)
 #91945  Szerző: donder
 
Egyetértek! Legyen kék!

Vagy még jobb -> legyen felhasználó által választható!
 #91920  Szerző: Milán
 
rmihaly76 írta:Ez a idegesitoen ronda zold szin nagyon nem jon be!
Jomagam kernem vissza a regi, kek szinpalettat, vagy legalabb egyedileg lehessen beallitani azt, a szemelyes beallitasok kozott.
Így van. KÉK!
 #91904  Szerző: csadam
 
Szerintem ez a zöld szín nagyon is jó. :)
 #91853  Szerző: Nickman
 
rmihaly76 írta:Ez a idegesitoen ronda zold szin nagyon nem jon be!
Jomagam kernem vissza a regi, kek szinpalettat, vagy legalabb egyedileg lehessen beallitani azt, a szemelyes beallitasok kozott.
Hát nekem is elég furcsa ez a zöld szín, de lehet csak azért mert már megszoktam a kéket.
 #91851  Szerző: asimov
 
Ez a idegesitoen ronda zold szin nagyon nem jon be!
Jomagam kernem vissza a regi, kek szinpalettat, vagy legalabb egyedileg lehessen beallitani azt, a szemelyes beallitasok kozott.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53