RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #137877  Szerző: Wolfman
 
admin írta:rég rossz irány, ha a fórumok az aktivitásukat egyébként kinyíró facebookot kezdik el utánozni.
A Reddit hasonlóan működik, csak ott upvote-nak hívják.
 #137868  Szerző: markfelt
 
rég rossz irány, ha a fórumok az aktivitásukat egyébként kinyíró facebookot kezdik el utánozni.
 #137866  Szerző: asr27
 
Az lenne a kérdésem, kérésem, hogy nem e lehetne megoldani, hogy a hozzászólásokat lehessen lájkolni és diszlájkolni?, mint pl az Ncore-on is...
Szerintem hasznos lenne. :)
Kép
 #136724  Szerző: kukac
 
djlacee írta:
Csongii írta:Gondolom, mert nem látják így, hogy aktív.
és ez miért jó?
Ez nem egy online chat, hanem egy forum, ahol a kommentelesnel, a kommentekre adott valaszoknal, parbeszedeknel nem szukseges a folyamatos jelenlet, igy nincs indoka annak hogy lasd, fent van-e a partner is akivel beszelgetni akarsz.
 #136722  Szerző: asimov
 
Valós névvel "szerepelve" lehet olyan ok, ami ezt indokolttá teheti, de egy anonim fórumon... lehet, gyárilag ilyen a fórummotor és ennyi? :)
Amúgy elterjedt fórummotor az, ami itt is működik. Cégek is használják.
djlacee írta:
Csongii írta:Gondolom, mert nem látják így, hogy aktív.
és ez miért jó?
 #136719  Szerző: djlacee
 
Csongii írta:Gondolom, mert nem látják így, hogy aktív.
és ez miért jó?
 #136711  Szerző: Csongii
 
Gondolom, mert nem látják így, hogy aktív.
 #136689  Szerző: djlacee
 
Csak véletlenül jelöli be valaki a "rejtve bejelentkezés" -t itt a fórumon, vagy ennek mi értelme van?
 #136217  Szerző: asimov
 
Ok és no problem!
(Régóta Notepad+ ban írkálok sokmindent (nem csak itt) ide most is csak felmásoltam a firkálmányokat, aztán néztem ki a fejemből. :) )
admin írta:a piszkozatok opció elég bugos, valóban, ezzel nem nagyon lehet kezdeni semmit. javaslom, hogy hosszabb hozzászólásnál a piszkozatot a jegyzettömbben, vagy más jegyzetelőben írd meg, ha nem vált be a fórumos.
mindenesetre köszönöm az észrevételt.
 #136215  Szerző: markfelt
 
a piszkozatok opció elég bugos, valóban, ezzel nem nagyon lehet kezdeni semmit. javaslom, hogy hosszabb hozzászólásnál a piszkozatot a jegyzettömbben, vagy más jegyzetelőben írd meg, ha nem vált be a fórumos.

mindenesetre köszönöm az észrevételt.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 53