RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #171381  Szerző: Wolfman
 
altermanus írta:
Wolfman írta:Most tudtam csak megnézni - a Telekom Sat TV-n a Viva helyén CC Family van, meg a magyar MTV az európai helyén.
az csak programhely szerint
ezt írtam előzőleg:
Ember, tudom! :D Én meg ezt írtam előzőleg:
Wolfman írta:(Lehet, hogy itt a frekvenciára gondoltak, és nem a szolgáltató programhelyére, nem tudom.)
 #171359  Szerző: altermanus
 
Wolfman írta:Most tudtam csak megnézni - a Telekom Sat TV-n a Viva helyén CC Family van, meg a magyar MTV az európai helyén.
az csak programhely szerint
ezt írtam előzőleg:
altermanus írta:Lecheckoltam, műholdon!
A megszűnt Viva helyén az MTV Hits megy angol hangsávval. (szerintem ideiglenesen, legalábbis nálam arra frissült, de kódolva van, úgyhogy nem tudom a vevőegység ezt irja)
A Comedy Central Extra, új Pideken van, ugyan azon a TP-n. (le kellett kerestetnem a tp-t)
A szolgáltató meg azt csinál, amit akar. :roll:
....................
A Telekom Sat TV-jén úgy van, hogy a Viva helyén van az MTV Hits (Pidek és TP szerint), viszont a CC Extra kapott egy új Pidet.
 #171293  Szerző: altermanus
 
Lecheckoltam, műholdon!
A megszűnt Viva helyén az MTV Hits megy angol hangsávval. (szerintem ideiglenesen, legalábbis nálam arra frissült, de kódolva van, úgyhogy nem tudom a vevőegység ezt irja)
A Comedy Central Extra, új Pideken van, ugyan azon a TP-n. (le kellett kerestetnem a tp-t)
A szolgáltató meg azt csinál, amit akar. :roll:
....................
A Telekom Sat TV-jén úgy van, hogy a Viva helyén van az MTV Hits (Pidek és TP szerint), viszont a CC Extra kapott egy új Pidet.
 #171281  Szerző: Wolfman
 
Tomi76 írta:
Wolfman írta:A VIVA műsorai mennek az MTV-re, a kábelszolgáltatóknál meg az MTV Hits-et adják a VIVA helyén.
A T-Home kábel esetében, a Viva helyére került a Comedy Cenral Family, és lett két új programhely, (gyárilag a 33-as és a 161-es) egyiken az MTV a másikon az MTV Hits megy.
Amit tőlem idéztél, az egy régi bejegyzés volt, a hírek akkor még arról írtak, hogy az MTV Hits-et fogják a Viva helyén adni. (Lehet, hogy itt a frekvenciára gondoltak, és nem a szolgáltató programhelyére, nem tudom.)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106