RADIOSITE Fórum

  • OXYGEN MUSIC TV

 #201514  Szerző: Promenád
 
djlacee írta: 2024.01.03. 17:22 Félreértés történt, a Total Dance TV-t nem lehet nézni online.
Akkor én kérek elnézést, ha meg lenne ennek a másik tévének a linkje az engemet is érdekelne, mert az ünnepek közt találtam rá az Oxygen-re is. :chinese:
 #201513  Szerző: djlacee
 
Félreértés történt, a Total Dance TV-t nem lehet nézni online.
 #201512  Szerző: altermanus
 
david72 írta: 2024.01.03. 10:40
altermanus írta: 2024.01.03. 06:47
igen, csak valamikor leterhelt a szerver, én nem jó a stream.
Én ilyet nem tapasztaltam sosem
Én így karácsony környékén tapasztaltam, gondolom sokan nézték
 #201511  Szerző: david72
 
altermanus írta: 2024.01.03. 06:47
igen, csak valamikor leterhelt a szerver, én nem jó a stream.
Én ilyet nem tapasztaltam sosem
 #201510  Szerző: altermanus
 
Promenád írta: 2024.01.02. 23:49
djlacee írta: 2024.01.02. 13:47 Tulajdonképpen az egyetlen magyar "rendes" zenetévé, a Total Dance mellett, de azt még online nézni sem lehet. Igazán megérdemelné, hogy több szolgáltatóhoz is bekerüljön, esetleg felkerülhetne a MinDigTV Plusz -ra is, HbbTV csatornaként.
https://oxygenmusic.hu:2443/hls/oxygenmusic.m3u8 - Akkor ez mi, ha nem lehet nézni online? :lol: Ha böngészőből szeretnéd nézni, akkor a: hls/oxygenmusic.m3u8 részt ne írd be.
igen, csak valamikor leterhelt a szerver, én nem jó a stream.
 #201509  Szerző: Promenád
 
djlacee írta: 2024.01.02. 13:47 Tulajdonképpen az egyetlen magyar "rendes" zenetévé, a Total Dance mellett, de azt még online nézni sem lehet. Igazán megérdemelné, hogy több szolgáltatóhoz is bekerüljön, esetleg felkerülhetne a MinDigTV Plusz -ra is, HbbTV csatornaként.
https://oxygenmusic.hu:2443/hls/oxygenmusic.m3u8 - Akkor ez mi, ha nem lehet nézni online? :lol: Ha böngészőből szeretnéd nézni, akkor a: hls/oxygenmusic.m3u8 részt ne írd be.
 #201502  Szerző: knoskamatee
 
djlacee írta:Tulajdonképpen az egyetlen magyar "rendes" zenetévé, a Total Dance mellett, de azt még online nézni sem lehet. Igazán megérdemelné, hogy több szolgáltatóhoz is bekerüljön, esetleg felkerülhetne a MinDigTV Plusz -ra is, HbbTV csatornaként.
úgy vettem észre, hogy ezt az egész HBB dolgot ejtették. :/ nem nagyon foglalkoznak vele.
 #201499  Szerző: djlacee
 
Tulajdonképpen az egyetlen magyar "rendes" zenetévé, a Total Dance mellett, de azt még online nézni sem lehet. Igazán megérdemelné, hogy több szolgáltatóhoz is bekerüljön, esetleg felkerülhetne a MinDigTV Plusz -ra is, HbbTV csatornaként.
 #201498  Szerző: david72
 
Tavaly nyártól a vidanet, digi Mosonmagyaróvár-Győr-Tatabánya térségben, január 1-től a Komáromi kistérségben a PickUp hálózatán. Konkrétan az ami a neten a rádióban megy, képpel.