RADIOSITE Fórum

  • Antenna Group (Viasat2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film, AXN)

 #129717  Szerző: tomee87
 
Mától két héten át több nagyobb szolgáltatónál is (UPC Direct, Invitel, PR-TELECOM, Tarr) kódolatlan AXN, AXN Black és AXN White. A többiek (beleértve a MinDig Extra-t is) nem csatlakoztak az akcióhoz.
 #127577  Szerző: djlacee
 
LuciFerko írta:Már az AXN-en is megy a Rex Felügyelő, de legalább 16:9-ben.
Az olasz?
 #122876  Szerző: markfelt
 
ha fél órát hajlandó lennél belenézni a digi worldbe, akkor egészen más lenne a véleményed discovery ügyben. én úgy közelítem meg, hogy kaptunk egy tökéletes minőségű, reklámmentes, profi arculattal és fullos tartalommal bíró prémium dokumentumcsatornát (meg még kettőt).

az axn-ért kicsit kár, de bekerül a comedy central és a nickelodeon helyette, amik mostanában egész rendben vannak - szerintem.
 #122875  Szerző: noartist
 
djlacee írta:
noartist írta:
adminisztrator írta:kikerül a digiről.
Mit nem szednek már ki a kínálatból? :unott:
Minden ismerősöm otthagyta már őket,akit pedig köt a hűség,az számolja vissza a napokat.
Nem tudom miről beszélsz, te pl mikor néztél utoljára MTV-t, AXN-t, SportKlubot? Naugye..
Az más.De a Discovery csatornák kivétele is fatális hiba volt.saját csatornák ide vagy oda.
on.
 #122874  Szerző: djlacee
 
noartist írta:
adminisztrator írta:kikerül a digiről.
Mit nem szednek már ki a kínálatból? :unott:
Minden ismerősöm otthagyta már őket,akit pedig köt a hűség,az számolja vissza a napokat.
Nem tudom miről beszélsz, te pl mikor néztél utoljára MTV-t, AXN-t, SportKlubot? Naugye..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13