RADIOSITE Fórum

  • SPI (Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Premium, stb.)

 #52722  Szerző: SzD
 
Nyugodjon meg drága gyermekem, nem magára gondoltam. :)
Párszor hangsúlyoztam már, hogy Te jó útra tértél... nyugodj meg, tényleg nem Rád gondoltam!
 #52721  Szerző: ravasz
 
donder írta:
ravasz írta:
donder írta:itt fórumon
Példaképed látom van. :lol:
A Radiosite.hu fórumra értem
Ja, csak a névelő hiánya olyan Maurós. De értettem, félrenyomtál.
 #52718  Szerző: donder
 
SzD írta:
donder írta:Mauro, kérlek állj le! Köszönjük, de mi is tudunk olvasni hírportálkat... nem kell belinkelni szó szerint minden hírt a sat-tv-radio-ról...
Ahhoz hogy a fórum jobban átlátható legyen, járulj hozzá azzal, hogy leállsz a már-már ragályos beszólásaiddal és belinkeléseiddel! Bocs a stafftól is meg tőled is ha durván fejeztem ki magam, de ez nagyon a begyemben volt.
DELETE! :) Ha írnánk petíciót a trollok ellen, hamar meglennénk. :) Bár addig amíg linkelgeti ezeket, Mauroval sincs gond. Legfeljebb a kutyát nem érdekli.
Ezt most vegyem úgy, hogy petíciót indítanál hogy Mauro-t és engem töröljenek a rendszerből??
1: Mivel szolgáltam rá? Én nem linkelgetek minden egyes fórumot telepakolva ezzel...
2: Sokat dumálok? Egy jó ideje már nem hülyeséget... Mielőtt a hsz.-t elküldöm minimum 2x átolvasom, nehogy Főnök, a staff, és bármelyikünknek valamely sértést okozna...
3: Ezt már egyszer letisztáztuk, a legelső (És egyben legutolsó) kibannolásomkor...

Ha megint valami bajt látsz bennem, szívesen fogadom PÜ-ben... :)
Ja és nem győzöm elégszer hangsúlyozni, nekem nincs ellenségem itt fórumon. (Se Mauro, se Te, se Drkotasz, se a staff, se senki!)
 #52713  Szerző: SzD
 
donder írta:Mauro, kérlek állj le! Köszönjük, de mi is tudunk olvasni hírportálkat... nem kell belinkelni szó szerint minden hírt a sat-tv-radio-ról...
Ahhoz hogy a fórum jobban átlátható legyen, járulj hozzá azzal, hogy leállsz a már-már ragályos beszólásaiddal és belinkeléseiddel! Bocs a stafftól is meg tőled is ha durván fejeztem ki magam, de ez nagyon a begyemben volt.
DELETE! :) Ha írnánk petíciót a trollok ellen, hamar meglennénk. :) Bár addig amíg linkelgeti ezeket, Mauroval sincs gond. Legfeljebb a kutyát nem érdekli.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8