RADIOSITE Fórum

  • DIGI (Digi Sport, Film Now, Digi World, Digi Life, Music Channel stb.)

 #158875  Szerző: padi007
 
Most vettem észre, hogy új arculatot kapott a 1 Music Channel.
Az arculat szerintem jó, de ahogy észrevettem a logó és a képernyő jobb alsó sarkán lévő internetes cím (1music.hu) elég halványra sikeredett, alig volt észrevehető.
 #150221  Szerző: Ivoa
 
Attis írta:Csak kérdés, hogy milyen tartalommal töltik meg az új csatornát. Az MTVA elvitte a foci BL-meccseket, a Sport TV a kézi BL-t (a két adu ászt).
Maradt még azért érdekes tartalom, de ezek bőven elférnének 2 csatornán. Ha csak nem az a terv, amit mint néző utálok: egy kis beetetés (pár izgibb angol vagy olasz bajnokit itt adnak) után marginális érdeklődésű tartalmakkal próbálkoznak.
Költői kérdés, hogy egy maximálisan kereskedelmi, horrorpénzeket igénylő BL-közvetítési jogért miért kell az államnak akár egy forintot is rászánnia. Főként, hogy semmi magyar vonatkozása sincs, és attól még, hogy államilag közvetített, egy magyar csapattal sem lesz ott több.
Azzal egyetértek, hogy érdemes volt az M4-et létrehozni, mert így is teletrollkodta a sport az M1/Duna műsorát korábban, de inkább a "kevesebb közvetítést a tévében, több embert a stadionokba" helyett az M4-et a magyar bajnokság teljes közvetítésére kellett volna használni.

Ehelyett még abban is több logikát látnék, hogy a TV2 harmadik :) tulajdonosa az MTVA legyen és a kereskedelmi filmeket, sorozatokat önálló csatornákra tegye. (pl. TV2=MTV Film 1, Super TV2=MTV Film 2 stb.)
 #150220  Szerző: Ivoa
 
Attis írta:
Itt nincs szükség beetetésre, mert a saját platformjukra szánják, más szolgáltatókat nem nagyon akarnak meggyőzni (aki akarja, méregdrágán elviheti). Szerintem inkább az lehet, hogy nem fér el az összes megvásárolt élő közvetítés a két sportadón, így a maradék a 3-asra kerül. Erre jó a Sport M is a konkurenciánál (igaz, a közepesen fontos meccsek az AMC-re mentek inkább a gyakorlat alapján, a nagyobb lefedettség miatt).
Jogos...
Bár a Sportm rossz példa, és nem véletlenül került az AMC-re a BL.
De elnézve a DS3 műsorát (most találtam rá, egy eddig számomra ismeretlen oldalon), valóban: ez egy "kiegészítő" tartalom lesz.
Nem szoktam az AMC-t nézni (még egy percig sem néztem, megvallom), de miért oda került a BL? Eléggé vicces a sok film között.
 #150200  Szerző: Zoshi
 
Kedves Ügyfeleink!
Visszaszámlálás indul! DIGI Sport 3 csatorna digitális kábeltévé kiosztásunkban az alábbi frekvenciákon érhető el:
DIGI Sport 3 SD:
- Budapest 402 MHz
- Debrecen 778 MHz
- A többi városban 746 MHz
DIGI Sport 3 HD:
Budapest 386 MHz
Debrecen 762 MHz
A többi városban 754 MHz.
A műholdas paraméterekkel is hamarosan jelentkezünk.

Üdvözlettel:
DIGI
 #150197  Szerző: Attis
 
Itt nincs szükség beetetésre, mert a saját platformjukra szánják, más szolgáltatókat nem nagyon akarnak meggyőzni (aki akarja, méregdrágán elviheti). Szerintem inkább az lehet, hogy nem fér el az összes megvásárolt élő közvetítés a két sportadón, így a maradék a 3-asra kerül. Erre jó a Sport M is a konkurenciánál (igaz, a közepesen fontos meccsek az AMC-re mentek inkább a gyakorlat alapján, a nagyobb lefedettség miatt).
Jogos...
Bár a Sportm rossz példa, és nem véletlenül került az AMC-re a BL.
De elnézve a DS3 műsorát (most találtam rá, egy eddig számomra ismeretlen oldalon), valóban: ez egy "kiegészítő" tartalom lesz.
 #150196  Szerző: markfelt
 
Itt nincs szükség beetetésre, mert a saját platformjukra szánják, más szolgáltatókat nem nagyon akarnak meggyőzni (aki akarja, méregdrágán elviheti). Szerintem inkább az lehet, hogy nem fér el az összes megvásárolt élő közvetítés a két sportadón, így a maradék a 3-asra kerül. Erre jó a Sport M is a konkurenciánál (igaz, a közepesen fontos meccsek az AMC-re mentek inkább a gyakorlat alapján, a nagyobb lefedettség miatt).
 #150194  Szerző: Attis
 
Csak kérdés, hogy milyen tartalommal töltik meg az új csatornát. Az MTVA elvitte a foci BL-meccseket, a Sport TV a kézi BL-t (a két adu ászt).
Maradt még azért érdekes tartalom, de ezek bőven elférnének 2 csatornán. Ha csak nem az a terv, amit mint néző utálok: egy kis beetetés (pár izgibb angol vagy olasz bajnokit itt adnak) után marginális érdeklődésű tartalmakkal próbálkoznak.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36