RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #172320  Szerző: djlacee
 
noartist írta:
djlacee írta:
noartist írta:Puszta kíváncsiságból belepillantottam a Jóban-Rosszbanba a minap, és teljesen egyértelmű, hogy ezt a sorozatot elengedték.
Mire gondolsz?
Semmitmondó és unalmas. Valószínűleg a költségvetése is jelentősen alacsonyabb.
Az egyetlen dolog, amit a TV2 Csoporton nézek, nekem nem tűnt fel semmi minőségbeli változás
 #172318  Szerző: noartist
 
djlacee írta:
noartist írta:Puszta kíváncsiságból belepillantottam a Jóban-Rosszbanba a minap, és teljesen egyértelmű, hogy ezt a sorozatot elengedték.
Mire gondolsz?
Semmitmondó és unalmas. Valószínűleg a költségvetése is jelentősen alacsonyabb.
 #172303  Szerző: djlacee
 
noartist írta:Puszta kíváncsiságból belepillantottam a Jóban-Rosszbanba a minap, és teljesen egyértelmű, hogy ezt a sorozatot elengedték.
Mire gondolsz?
 #172302  Szerző: noartist
 
Puszta kíváncsiságból belepillantottam a Jóban-Rosszbanba a minap, és teljesen egyértelmű, hogy ezt a sorozatot elengedték. 2009 környékén egész jól meg volt csinálva, de ez már csak egy roncs.

Stílszerűen lélegeztetőre tették a Super TV2-re költöztetéssel, így a pár hű nézőjük ellesz vele egy darabig, aztán mehet is a levesbe.
 #170827  Szerző: djlacee
 
Én is szerettem régen, de most belenéztem, és olyan összecsapottnak tűnik az egész, vagy nem is tudom... Nem az igazi
 #170817  Szerző: noartist
 
Az egész műsor kellemetlen, valahogy nem áll össze. A régi, jó Áll az alku nyomába sem ér.
Gyorsan be fog savanyodni az egész, és lesüllyed az átlag TV2 szintre nézettségben.
(pedig évek óta először kapott esélyt tőlem a TV2, de úgy tűnik, a régi kedvenc műsorom sem sikerült)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 203