RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #4986  Szerző: tomee87
 
Sz. írta:csakis a legkedveltebb arcokat/műsorokat tartják meg.
Olyan meg nem igazán sok van :D 1 max 2 :mrgreen:
 #4983  Szerző: Sz.
 
A TV2-t szerintem már csak az mentheti meg, hogy vagy lenyúlják jópénzért az RTL arcainak nagyon nagy részét, vagy egy 100%-os fordulatot visznek véghez, csatornanévváltástól kezdve a legutolsó grafikai elemig, eltemetve minden emléket és csakis a legkedveltebb arcokat/műsorokat tartják meg.
 #4980  Szerző: tomee87
 
De nagy gáz :lol: Még a Viasat3 is megverte sorozataival a TV2 sajátkészítésű műsorát. Azé ennyit szerencsétlenkedni egy csatornának, mint a TV2 csinál, szó szerint vergődnek már :lol:
 #4976  Szerző: rsite1
 
Nem. Ment a Tv2-n sokáig, csak aztán a struktúra váltásnál kidobták a műsort, az MTV meg felkarolta.
 #4975  Szerző: t
 
centerweb írta:
jó, lehet rá mondani, hogy Comedy Central műsor, de mégiscsak az MTV-n megy le először, tehát így MTV-s műsor
először a TV2-n ment
igen, de nekik nem kellett, az MTV meg lecsapott rá, jobban is való oda.
 #4972  Szerző: centerweb
 
jó, lehet rá mondani, hogy Comedy Central műsor, de mégiscsak az MTV-n megy le először, tehát így MTV-s műsor
először a TV2-n ment
 #4961  Szerző: t
 
ja, és jövő pénteken ahelyett, hogy fossáismételt filmeket adnának, egész nap a Magyar Dal Napja megy majd, ezért is maxirespect :)
 #4960  Szerző: t
 
jeek írta:Ennél még a MAGYAR közszolgálati TV is jobb műsort csinál....
hát szórakoztató műsorban egyértelműen a Beugró viszi a prímet, egyszerűen telitalálat. jó, lehet rá mondani, hogy Comedy Central műsor, de mégiscsak az MTV-n megy le először, tehát így MTV-s műsor :)
nameg most pl m1-en PASO koncert van - annál nekem nem kell jobb szórakoztató műsor, minthogy leadnak egy fasza koncertet, csak úgy, minden fölösleges körítés nélkül :) szóval viszi a prímet szórakoztató műsorok terén :)
 #4946  Szerző: Sz.
 
jeek írta:Ennél még a MAGYAR közszolgálati TV is jobb műsort csinál....
Hát izé, ez nekem nem volt eddig sem kérdéses (Dunatv-t is ide soroljuk gondolom).
  • 1
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 203