RADIOSITE Fórum

  • UPC Direct

 #1245  Szerző: Zoshi
 
jeek írta:Holnap adókarbantartás Budapesten!
Lehet kuksizni, hogy melyik földi csatornát honnan szedik (pl. UPC Direct, UPC Kábel, T-Home, Digi TV stb.) :D
Djlaceenak: se tv, se rádió nem lesz Budapest, Debrecen, Gerecse és Aggtelek által ellátott területeken 10:00-ig
Az AH csinálja? Akkor tudom, már írtam. Analógon nem fog menni semmi. (m1, tv2, rtlklub, fönix, fixtv) digitálison menni fog minden.
 #1242  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Holnap adókarbantartás Budapesten!
Lehet kuksizni, hogy melyik földi csatornát honnan szedik (pl. UPC Direct, UPC Kábel, T-Home, Digi TV stb.) :D
Djlaceenak: se tv, se rádió nem lesz Budapest, Debrecen, Gerecse és Aggtelek által ellátott területeken 10:00-ig
Majd sasolunk, de az m1 és az RTL biztos, hogy optika, de hogy a tv2-őt honnan veszik, az rejtély.
 #1232  Szerző: tomee87
 
Holnap adókarbantartás Budapesten!
Lehet kuksizni, hogy melyik földi csatornát honnan szedik (pl. UPC Direct, UPC Kábel, T-Home, Digi TV stb.) :D
Djlaceenak: se tv, se rádió nem lesz Budapest, Debrecen, Gerecse és Aggtelek által ellátott területeken 10:00-ig
 #1230  Szerző: mlaszlo
 
Gondoltam ide is beírom, mivel minket is érinteni fog az HBO kódolatlan nap.
HBO kódolatlan nap 2008. október 11-én!

"Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy 2008. október 11 (szombat) 6:00 -tól október 12 (vasárnap) 6:00-ig az HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax csatornák kódolatlanul lesznek elérhetőek.
upc direct előfizetőinknek a csatornák műsorai szabadon elérhetőek lesznek a következő programhelyeken:
* HBO: 31-es programhely,
* HBO2: 33-es programhely,
* HBO Comedy: 30-as programhely,
* Cinemax: 32-es programhely."

Egyébként igazán sorrendbe rakhatnák már ezt a 4 csatornát, nagyon idétlen elrendezés ez a csatornalistában, hogy 30 - HBO Comedy, 31 - HBO, 32 - Cinemax, 33 - HBO2. Szerintem úgy kellene lennie, hogy 31 - HBO, 32 - HBO2, 33 - HBO Comedy, 34 - Cinemax. A cseh és szlovák csatornalistában ez a sorrend, nálunk nem tudom miért ezt az összevisszaságot hagyták.
 #439  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:Nem tudom mitől lehet a következő probléma:

Az új merevlemezes UPC médiaboxommnál beállítottam a digitális műsorújságból egy filmet, hogy vegye fel.
Ez után természetesen bekerült a Rögzítendő műsorok listájába. Kissé érdekesen néztem, amikor már javába vennie kellett volna a filmet, de nem világított a beltérin a piros led. Mindegy, gondoltan ettől még veszi. A műsor végén a műsor eltűnt a Rögzítendő műsorok listából, és átkerült a Rögzítettbe, azonban csak valami töredék volt ott, amit le sem lehetett játszani. Dátumnak január elseje volt ott, ami eleve baromság. Viszont utána megint kipróbáltam ugyanígy, és működött. Aztán ma este ismét fel akartam venni a Miami helyszínelőket, de ismételten az említett problémával volt dolgom. Van ötlete valakinek? Egyébként remek kis kütyü ez. A menürendszere még egy laikus számára is áttekinthető. Dizájnos a külseje is. Tetszik a részletes LCD kijelző. HD adást még nem néztem vele, mivel csak holnap (azaz ma) lesz Hdmi kábelem. Jelenleg még sima euroscarttal van összekötve.

Tehát összességében zsír. :)
Először nézd meg, hogy a legfrissebb szoftver van-e a beltérin, Beállítások --> Diagnosztika, a szoftver verziónál ha a 43-as szerepel, akkor a legújabb van rajta. Ebben az esetben próbálj meg egy gyári értékekre történő visszaállítást csinálni, Beállítások --> Gyári beállítások, a PIN kódot fogja kérni, ami 0000, ha nem változtattad meg, majd ezután ha jól emlékszem kétszer kell OK-t nyomni. Kb. 10-15 másodperc után (ha esetleg frissebb szoftvert talál akkor hosszabb idő után) bejön az üdvözlő képernyő, ahol a Magyarország telepítést kell kiválasztani. A beállított rögzítendő műsorok listája elvész, de a rögzített anyagok megmaradnak. Ha a legfrissebb szoftver van rajta és a gyári beállítás után is vacakol, akkor lehet hogy valami gond van a beltérivel és lehet hogy cserélni kell, ugyanis nálunk már 3 hete van ez a beltéri, naponta használjuk rögzítésre (délután és este is) és lekopogom, de eddig egy felvételt sem szúrt el.
 #437  Szerző: rsite1
 
Nem tudom mitől lehet a következő probléma:

Az új merevlemezes UPC médiaboxommnál beállítottam a digitális műsorújságból egy filmet, hogy vegye fel.
Ez után természetesen bekerült a Rögzítendő műsorok listájába. Kissé érdekesen néztem, amikor már javába vennie kellett volna a filmet, de nem világított a beltérin a piros led. Mindegy, gondoltan ettől még veszi. A műsor végén a műsor eltűnt a Rögzítendő műsorok listából, és átkerült a Rögzítettbe, azonban csak valami töredék volt ott, amit le sem lehetett játszani. Dátumnak január elseje volt ott, ami eleve baromság. Viszont utána megint kipróbáltam ugyanígy, és működött. Aztán ma este ismét fel akartam venni a Miami helyszínelőket, de ismételten az említett problémával volt dolgom. Van ötlete valakinek? Egyébként remek kis kütyü ez. A menürendszere még egy laikus számára is áttekinthető. Dizájnos a külseje is. Tetszik a részletes LCD kijelző. HD adást még nem néztem vele, mivel csak holnap (azaz ma) lesz Hdmi kábelem. Jelenleg még sima euroscarttal van összekötve.

Tehát összességében zsír. :)
 #220  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:pár nap, és bekötik az új PVR-es beltérit.
ráadásul nem kell leadni a fő beltérit, tehát ezentúl 3 lesz.

mindez 18 ezer egyszeri összegért (2*9e) + havi 750Ft/hó.
3 beltéri az már egész komoly, bár a 18000.-Ft-os összeg azért nem kevés, de sajnos a szerelési költséget meg kell fizetni. Sajnálom, hogy amikor mi rendeltük, akkor nem volt 3 készülékes ajánlat.
Az új beltériben szerintem nem fogsz csalódni, mi most már 3 hete használjuk és teljesen elégedettek vagyunk vele, az időzített felvételeket is szépen elkészíti.
 #178  Szerző: rsite1
 
pár nap, és bekötik az új PVR-es beltérit.
ráadásul nem kell leadni a fő beltérit, tehát ezentúl 3 lesz.

mindez 18 ezer egyszeri összegért (2*9e) + havi 750Ft/hó.
 #172  Szerző: radiosite
 
UPC Direct - műholdas TV mindenkinek. :)

http://www.upc.hu" target="_blank
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64