RADIOSITE Fórum

  • Nagyobb kábelszolgáltatók (Tarr, PR Telecom, Cellkábel, stb...)

 #1244  Szerző: Zoshi
 
jeek írta:Chester! Nézd már meg légyszíves a mai Viva TV és MTV Hungary EPG-t, itt elég érdekes :D
00:00 ig - van. :D
 #1225  Szerző: tomee87
 
Chester! Nézd már meg légyszíves a mai Viva TV és MTV Hungary EPG-t, itt elég érdekes :D
 #718  Szerző: Zsolt
 
Olyanok mint egy reklám.
 #717  Szerző: tomee87
 
Ma itt Miskolcon beszélgettek az idős nénik a buszon:
-Képzeld beköttetem ezt a Digis telefont
-Igen? Az meg milyen?
-Hát ingyen van és a beszélgetés is olcsóbb, de nagyon jó
-Tééényleg?
-Igen, olyan mint a MATÁV-os, csak nincs drága havidíj.
-És ezt hol lehet beköttetni? Vagy hogyan lehet?
-A Régiposta u-ban van egy irodájuk ott kérdezd meg. Még a tv-jük is olcsóbb mint volt. Eddig fizettem 1800Ft-ot, most meg csak 1200-at és sokkal több műsor jön be.
-Hát ez nagyon jó, na megkérdem majd én is.

Gondolom a Digikábelről folyt a társalgás :D
 #381  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Szerintem így akarják rávenni a kábelszolgáltatókat, hogy továbbítsák a CC-t, ha új csatornán indulnának el 0-24, akkor kevesebb esély lenne a bekerülésre. De így, hogy sok helyen van VH1, ráadásul a legtöbb helyen az analóg ALAPcsomagban, így ez nekik kész főnyeremény. Mivel a VH1 is az övék, nekik sztem oly mind1, h a CC vagy a VH1 reklámjaiból jön be a pénz. Sőt szerintem ha külön csatiként indult volna, a legtöbb helyen csak a digitális csomagban kapott volna helyett a CC. Szerintem ezt az MTV Networks meg nem akarta. Sőőt ez még arra is jó, h még egy zenecsatornát elvesznek és ugye vannak olyan kábelszolgáltatók (mint pl. a UPC is) aki zenecsatorna lévén csak a Viva, MTV H, VH1-t továbbítja, ezzel a lépéssel ezeknél a szolgáltatóknál tulajdonképp nem lesz zenecsati és mivel az MTV Networks-nek még van több zenecsatija Magyarországra nézve (Hits, Music, Dance stb.) meg van az esély, h ezekközül berakja valamelyiket az adott cég, h azért mégis legyen már zenecsati a kínáltban, így az MTV Networks megint jól jár.
Igazad van, az utóbbi indok nekem eszembe se jutott volna, de tényleg van benne logika. Azért én sajnálom a VH1-t, bár ahogy mondtad az MTV-t úgyis csak a bevétel növelése érdekli :(
 #380  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Lehet hogy így van, mindenesetre eléggé szervezetlennek tűnik ez a csere. De az MTV részéről nem értem, hogy miért kell teljes mértékben kivonni a 24 órás VH1-et. Miért nem lehet a többi tematikus csatornához hasonlóan legalább plusz csomagban elhelyezni? Mert szerintem idővel biztos hogy növelni fogják a CC műsoridejét, akkor pedig majd még kevesebb marad a VH1 csatornából :(
Szerintem így akarják rávenni a kábelszolgáltatókat, hogy továbbítsák a CC-t, ha új csatornán indulnának el 0-24, akkor kevesebb esély lenne a bekerülésre. De így, hogy sok helyen van VH1, ráadásul a legtöbb helyen az analóg ALAPcsomagban, így ez nekik kész főnyeremény. Mivel a VH1 is az övék, nekik sztem oly mind1, h a CC vagy a VH1 reklámjaiból jön be a pénz. Sőt szerintem ha külön csatiként indult volna, a legtöbb helyen csak a digitális csomagban kapott volna helyett a CC. Szerintem ezt az MTV Networks meg nem akarta. Sőőt ez még arra is jó, h még egy zenecsatornát elvesznek és ugye vannak olyan kábelszolgáltatók (mint pl. a UPC is) aki zenecsatorna lévén csak a Viva, MTV H, VH1-t továbbítja, ezzel a lépéssel ezeknél a szolgáltatóknál tulajdonképp nem lesz zenecsati és mivel az MTV Networks-nek még van több zenecsatija Magyarországra nézve (Hits, Music, Dance stb.) meg van az esély, h ezekközül berakja valamelyiket az adott cég, h azért mégis legyen már zenecsati a kínáltban, így az MTV Networks megint jól jár.
 #379  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Valóban furcsa, én jelenleg azt tartom valószínűnek, hogy lesz egy türelmi időszak, mint az MTV Europe/Hungary bevezetésénél is volt. Tehát, hogy van 1-2 hónap a lecserélésre vagy a kínálatból való eltávolításra a kábelhálózatoknak. Mivel az MTV Networks tájékoztatásában az áll, hogy a 24 órás VH1 kivonásra kerül Magyarországról, tehát azt nem adhatják tovább. Akkor ugye marad a VH1 / Comedy Central Hungary vagy egy másik zenecsatorna továbbítása. Viszont az is érdekes, hogy a nyár elején kiadott Comedy Central-os sajtóanyagban azt állítják, hogy 1,7millió nézőnek lesz elérhető már az indulástól.
Lehet hogy így van, mindenesetre eléggé szervezetlennek tűnik ez a csere. De az MTV részéről nem értem, hogy miért kell teljes mértékben kivonni a 24 órás VH1-et. Miért nem lehet a többi tematikus csatornához hasonlóan legalább plusz csomagban elhelyezni? Mert szerintem idővel biztos hogy növelni fogják a CC műsoridejét, akkor pedig majd még kevesebb marad a VH1 csatornából :(
 #378  Szerző: tomee87
 
Valóban furcsa, én jelenleg azt tartom valószínűnek, hogy lesz egy türelmi időszak, mint az MTV Europe/Hungary bevezetésénél is volt. Tehát, hogy van 1-2 hónap a lecserélésre vagy a kínálatból való eltávolításra a kábelhálózatoknak. Mivel az MTV Networks tájékoztatásában az áll, hogy a 24 órás VH1 kivonásra kerül Magyarországról, tehát azt nem adhatják tovább. Akkor ugye marad a VH1 / Comedy Central Hungary vagy egy másik zenecsatorna továbbítása. Viszont az is érdekes, hogy a nyár elején kiadott Comedy Central-os sajtóanyagban azt állítják, hogy 1,7millió nézőnek lesz elérhető már az indulástól.
 #376  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:A PR-Telecom oldalára kikerültek az Október 1-től érvényes ÁSZF-ek. Minden csatornakiosztásban (analóg-digitális) ahol szerepel a VH1 csatorna, VH1 / Comedy Central Hungary lett belőle. Állítólagos pletykák szerint a Comedy Central Hungary elosztója nem a UPC Direct lesz, tehát akkor reménykedhetünk, h nem 128k-s hanggal halljuk majd a VH1 / Comedy Central Hungary műsorát.
Kíváncsi leszek, hogy ki fogja elosztani. De az nagyon érdekes, hogy a PR-Telecom-on kívül még egy szolgáltató sem adott ki közleményt ezzel kapcsolatban, pedig a csatornakiosztás változást 30 nappal előre be kellett volna jelenteni.
  • 1
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129