RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 88.9 MHz

 #172881  Szerző: Wolfman
 
Gyurii írta:Oszlacs Norbert tobb mint 10 ev utan lelecelt innen, es atment a 104,0-re.
Ez megvan, asszem én raktam ki a hírt a Csaba Rádió topikba. :D
Arra voltam kíváncsi, hogy nevet váltottak-e már, de akkor ezek szerint még nem, köszi az infót. :)
 #172862  Szerző: Marcii
 
Gyurii írta:Oszlacs Norbert tobb mint 10 ev utan lelecelt innen, es atment a 104,0-re.

A zenek majd ugyanazok csak mas sorrendben, RDS is ugyanaz meg, mint a Vajna 1-en. Egyedul a szignalt modositottak, a vegere suttogtak, hogy “Staaaart”. Ja meg az elejere, hogy a 12 eve mukodo.


(Nem is lesz itt semmi valtozas, Gyula Mega radio is csak van, ha ennyire nem megy a szeker nem ertem miert adtak magukat oda Vajnanak. Na de mindegy is...)
Ilyen szignálból nem tennél fel valahova akár csak 1db-ot?Hálás lennék,mert neten nem lehet hallgatni :x
 #172848  Szerző: Gyurii
 
Oszlacs Norbert tobb mint 10 ev utan lelecelt innen, es atment a 104,0-re.

A zenek majd ugyanazok csak mas sorrendben, RDS is ugyanaz meg, mint a Vajna 1-en. Egyedul a szignalt modositottak, a vegere suttogtak, hogy “Staaaart”. Ja meg az elejere, hogy a 12 eve mukodo.


(Nem is lesz itt semmi valtozas, Gyula Mega radio is csak van, ha ennyire nem megy a szeker nem ertem miert adtak magukat oda Vajnanak. Na de mindegy is...)
 #172677  Szerző: Gyurii
 
Gr3g0ry írta:
BMáté írta:
A cégvezető a 24.hu-nak elárulta azt is, hogy az új név várhatóan “FM 88.9 MHz” lesz...
Hegyekben áll a kreativitás... :ayfkm:
Inkább lehetne Békés Rádió is.....
Kis kötekedés. Békés rádió megtévesztő lehet, hisz van Békés nevű városka a megyében + elég chill rádiót is sugallhat.. :troll:
 #172676  Szerző: Sakál
 
BMáté írta:
A cégvezető a 24.hu-nak elárulta azt is, hogy az új név várhatóan “FM 88.9 MHz” lesz...
Hegyekben áll a kreativitás... :ayfkm:
Én a 24.hu cikkében ilyet nem olvastam, csak a Radiosite írásában. Nem tudom ők hol láttak ilyet.
 #172671  Szerző: Gr3g0ry
 
BMáté írta:
A cégvezető a 24.hu-nak elárulta azt is, hogy az új név várhatóan “FM 88.9 MHz” lesz...
Hegyekben áll a kreativitás... :ayfkm:
Inkább lehetne Békés Rádió is.....
 #172667  Szerző: Wolfman
 
noartist írta:
Wolfman írta:
noartist írta: Sőt, az lesz csak a hab a tortán, ha 2018-ban már honlapjuk is lesz. Tudod, amivel lehet izé..onlány is hallgatni! :)
Most is van honlapjuk, csak online adás nincs: http://www.radio1bekescsaba.hu/
Tudok róla, de ezt 2017-ben fel mernéd vállalni?

Valamikor korábban már szerintem írtam: egy szakgimnáziumos kilencedikes informatikus tanuló különb oldalt csinál neked egy óra alatt, WordPress motorral.
Igazad van, valóban nem vállalnám fel :D
 #172664  Szerző: noartist
 
Wolfman írta:
noartist írta: Sőt, az lesz csak a hab a tortán, ha 2018-ban már honlapjuk is lesz. Tudod, amivel lehet izé..onlány is hallgatni! :)
Most is van honlapjuk, csak online adás nincs: http://www.radio1bekescsaba.hu/
Tudok róla, de ezt 2017-ben fel mernéd vállalni?

Valamikor korábban már szerintem írtam: egy szakgimnáziumos kilencedikes informatikus tanuló különb oldalt csinál neked egy óra alatt, WordPress motorral.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 44