RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #19174  Szerző: Promenád
 
mg írta:... ez azért már hihetetlen számomra ...

... de olyat hallottam, hogy nem szabadott a vendégek mikrofonjait panorámázni, mert akkor akinek mono kisrádiója van, nem fogja az egyiket hallani ...
Pedig ezek megtörtént dolgok. én sem hídtem el addig, amíg nem ismertem meg az egyik volt technikusát. Nagyon sok jó rádiós ezért hagyta el, mert mindig amit kitalál arról meg van győződve, hogy csak az lehet a jó. ha pedig az ellenkezőjét próbálod neki elmagyarázni, akkor makacsul csak azt fogadja el, amit a kis eszével kitalál.
 #19173  Szerző: mg
 
... ez azért már hihetetlen számomra ...

... de olyat hallottam, hogy nem szabadott a vendégek mikrofonjait panorámázni, mert akkor akinek mono kisrádiója van, nem fogja az egyiket hallani ...
 #19172  Szerző: Promenád
 
Jani írta:Én kíváncsi vagyok rá. ;) ^^
Oké. Egyszer kitalálta ez a nagyon okos, hogy egy számítógépet kössenek két monitorra és azt hídte, hogy ettől nagyobb lesz a gép teljesítménye. Vagy amikor úgy feltuningólta az adó végfokát, hogy 2 napig aztán nem volt adás, mert az antenna csatlakozó szószerint füstölt már.... ... és addig csak olyan 200m m-es sugarú kőrben lehetett a rádiót hallgatni, amit a megmaradt antennacsonk kiadott magából...
 #19166  Szerző: Jani
 
Én kíváncsi vagyok rá. ;) ^^
 #19165  Szerző: Promenád
 
Jani írta:Akkor egy hülye fasz lehet! :D
Sajnos... Tudnék egy - két leégető dologgal szolgálni, amibe még ti is beleborzonganátok ;)
 #19164  Szerző: Promenád
 
mg írta::lol: miafaszez?
Ez? A kis Gerhardt gyerek. A kép az Emlékpontnál készült, ha jól emlékszem valami visszaemlékezés volt és élő kívánságműsort csinált közben a Rádió 7. Ennek kapcsán volt beöltözve.
 #19163  Szerző: Jani
 
Akkor egy hülye fasz lehet! :D
 #19162  Szerző: Promenád
 
mg írta:
LuciFerko írta:http://www.kuruc.info/r/26/40398/
[bocsi a forrásért de mega :lol: ]
jaaaajfaszom... tiltsuk be a filmmúzeumot is, meg égessünk el mindent...
(amúgy anno rádióheteztem én is, de öltözött volna be, akinek imre az anyja :))

Itt nem is a rádió készítőkkel van gond, hanem a rádió vezetőjével: amit kitalál, abba nem igazán szólhatnak bele a többiek. Ez szerintem Égető Gyulának volt valami agyament ötlete inkább - kinézem az öregből.
Nehezen viseli el, hogy nem egyeduralkodója a hódmezővásárhelyi rádió piacnak, szereti lenyúlni mások ötleteit, de sajátja egy darab sincs.
 #18240  Szerző: mg
 
LuciFerko írta:http://www.kuruc.info/r/26/40398/
[bocsi a forrásért de mega :lol: ]
jaaaajfaszom... tiltsuk be a filmmúzeumot is, meg égessünk el mindent...
(amúgy anno rádióheteztem én is, de öltözött volna be, akinek imre az anyja :))
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23