RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 88.9 MHz

 #162605  Szerző: Wolfman
 
Gr3g0ry írta:
Gyurii írta:Viszont, ha tegyük fel az "esélyes" Vajna nyer, akkor mi lesz az orosházi 90,2-el? :oops:
Miért, az orosházára is van (már) pályázat? :)
Úgy tudom, még nem, nem is azért kérdezte szerintem.
A tippem az lenne, hogy önállónak marad meg - apropó van saját honlapja az orosházi adásnak: http://www.radio1oroshaza.hu/
 #162582  Szerző: Gyurii
 
Wolfman írta:
Gyurii írta: Esetleg ha valami folytán nem a hörcsög nyerne, nevet váltana az adó? (Tudom, hogy megvették a márkát.)
Valószínű, mivel Pécsett is készülnek a névváltásra. Gondolom, nem szeretnék, ha az ő adójukat Andy Vajnával azonosítanák.
Röhögném, ha a helyiek nyernének Vajna ellen!

Viszont, ha tegyük fel az "esélyes" Vajna nyer, akkor mi lesz az orosházi 90,2-el? :oops:
 #162527  Szerző: Wolfman
 
Gyurii írta: Esetleg ha valami folytán nem a hörcsög nyerne, nevet váltana az adó? (Tudom, hogy megvették a márkát.)
Valószínű, mivel Pécsett is készülnek a névváltásra. Gondolom, nem szeretnék, ha az ő adójukat Andy Vajnával azonosítanák.
 #162500  Szerző: Gyurii
 
Ezt a diskurzust megzavarnám egy kérdéssel:

Jól látom, hogy 2 pályázó közül mindkettő esetben Radio 1 lenne a nyertes rádió? Esetleg ha valami folytán nem a hörcsög nyerne, nevet váltana az adó? (Tudom, hogy megvették a márkát.) :troll:

Magyarul Vajna nyeri, és lesz 4 órás helyi "sz@rakodás" mint régen? :roll:
 #162244  Szerző: thenewdeam0n
 
dkemeny77 írta:
Szerintem meg össze vissza beszélsz, és mivel mást mondanak a többiek, nem vállalod fel a saját dolgaid.[/quote]

Aki ismer tudja, hogy nem :) Vajna magára haragított egy pár hónapja, azóta utálom az egészet..
 #162241  Szerző: dkemeny77
 
thenewdeam0n írta:
noartist írta:
thenewdeam0n írta:Mivel Vajnáé a RadioPlus Kft, így békés megyében is Vajna1 lesz :((
OFF:
Néha nehéz eligazodni rajtad, ne haragudj. Néha oda meg vissza vagy a Rádió 1-ért, néha pedig ellene szólsz. Na most akkor? :)
ON:
OFF:
Az elején szerettem, az első 1-2 hónapban. Aztán már kurvaunalmassá vált, akkor hallgattam amikor lehetett belépőjegyet nyerni. Oda-vissza sosem voltam érte, csak a 103.9-es időszak egy meghatározó rádiója volt az életemnek.
Illetve Vajna bácsi nálam kihúzta a gyufát, de kegyetlen..
Szerintem meg össze vissza beszélsz, és mivel mást mondanak a többiek, nem vállalod fel a saját dolgaid.
 #162240  Szerző: thenewdeam0n
 
noartist írta:
thenewdeam0n írta:Mivel Vajnáé a RadioPlus Kft, így békés megyében is Vajna1 lesz :((
OFF:
Néha nehéz eligazodni rajtad, ne haragudj. Néha oda meg vissza vagy a Rádió 1-ért, néha pedig ellene szólsz. Na most akkor? :)
ON:
OFF:
Az elején szerettem, az első 1-2 hónapban. Aztán már kurvaunalmassá vált, akkor hallgattam amikor lehetett belépőjegyet nyerni. Oda-vissza sosem voltam érte, csak a 103.9-es időszak egy meghatározó rádiója volt az életemnek.
Illetve Vajna bácsi nálam kihúzta a gyufát, de kegyetlen..
 #162233  Szerző: noartist
 
thenewdeam0n írta:Mivel Vajnáé a RadioPlus Kft, így békés megyében is Vajna1 lesz :((
OFF:
Néha nehéz eligazodni rajtad, ne haragudj. Néha oda meg vissza vagy a Rádió 1-ért, néha pedig ellene szólsz. Na most akkor? :)
ON:
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 44