RADIOSITE Fórum

  • Egerszeg Rádió - Zalaegerszeg - 95.1 MHz

 #166004  Szerző: altermanus
 
egyetértek az előttem szólóhoz... a ,,nyári gyerekek a balaton parton" c. nótát utálom, de most billeget a buszon a fejem... jól össze van rakva, nincs össze-vissza röhögés, realtime-ba megy minden (ezt lehet hallani, hogy nem MP3-ról megy a hang, de a zene igen, de elhanyagolható), ha egerszegre megyek pakod után már hangolok is rá. Csak Így tovább... :yes:
 #157834  Szerző: FLaci81
 
Szépen szól ez az adó (Petőfinek is ilyen hangzást), zeneileg néha egész jó, néha meg :vomit:
Teljesítményre mintha gyengébb lenne, mint a R1 és R.1 idejében...
 #153119  Szerző: djlacee
 
Elfogult vagyok, de azt kell mondjam, a régi Egerszeg Rádió nevéhez hűek maradtak, a zene pont annyira jó, mint "annak idején" :yes:
 #153032  Szerző: oldman
 
Sajnos a Szókeresőben nem fogadják el a HUZSVÉD-ot.
És miért ne lehetne elvárás, hogy egy rádióban tisztán, érthetően beszéljen valaki. A tájszóláson lehet dolgozni, csak akarni kell. Sajnos sok rádióban vannak hasonlók. Frisss FM, Nap Rádió, Dió Rádió, Sunshine, Rádió 88, és még lehetne sorolni.
És itt van a másik gondom. A vidéki rádiók, saját magukat nézik le. Mondván, mi csak egy vidéki rádió vagyunk, nálunk ez is elfér. Úgy sincs helyben más ember. Ha pedig ilyen az egész rádió, akkor miért is várják, hogy hallgassam? Jah , mert helyben van?
 #153030  Szerző: Glenn
 
ayala írta:a húzsvéd miatt meg kitéptem volna a rádiót a helyéről
Mindenben igazad lehet, csak ebben az egyben nem nagyon. Ha helybéli, vagy közeli lennél, tudnád, hogy az "s" az ott "zs", a "t" meg általában "d". Igen, ott húzsvéd van. Amúgy a többi stimmel.
 #153014  Szerző: Kovi02
 
ayala írta:Zalaegerszegen jártam ma, hosszabb időt kellett autóban várakoznom, gondoltam belehallgatok.
Dél és egy óra között hallgattam -ennyit bírtam-, kívánságműsor ment.
A BEMONDÓ hölgy megszólalásai nagyjából arról szóltak, hogy húZSvéD van, a férfiak meg részegek. Egy órán belül ötödjére hallani ezt egy nagyon picit unalmas volt, a húzsvéd miatt meg kitéptem volna a rádiót a helyéről. Azon könnyebben átsiklottam, hogy a Marge név kiejtése problémát okoz neki, szerinte úgy ejtik; margé. Hát nem úgy. Innen üzenem; márzs, francia szó. Zara Larssonról is mondott egyetlen információt, azt, hogy 16 éves. Nem annyi. Innen üzenem; 18. Emellett a vélhetően előre rögzített megszólalások ellenére sem sikerült sem artikuláltan beszélnie, sem a hangsúlyokat eltalálni. Az szinte fel sem tűnt, hogy gyakorlatilag minden megszólalásába belekeveredett. A rádió arculata, hangzásvilága nulla, keverések -pláne megszólalások után- baltával vágott, Winamp-szintűek.
Nem is tudom, ki volt a BEMONDÓ hölgy, tán a nevét sem mondta, vagy csak elterelte róla a figyelmemet, hogy húzsvéd délután van... mindenesetre én már megköszöntem volna a munkáját, ezután az egy óra után.

Újabb kiváló helyi rádió.
Nem inkább a "Rádiókabaré" című műsort hallgattad? :D
 #153008  Szerző: ayala
 
Zalaegerszegen jártam ma, hosszabb időt kellett autóban várakoznom, gondoltam belehallgatok.
Dél és egy óra között hallgattam -ennyit bírtam-, kívánságműsor ment.
A BEMONDÓ hölgy megszólalásai nagyjából arról szóltak, hogy húZSvéD van, a férfiak meg részegek. Egy órán belül ötödjére hallani ezt egy nagyon picit unalmas volt, a húzsvéd miatt meg kitéptem volna a rádiót a helyéről. Azon könnyebben átsiklottam, hogy a Marge név kiejtése problémát okoz neki, szerinte úgy ejtik; margé. Hát nem úgy. Innen üzenem; márzs, francia szó. Zara Larssonról is mondott egyetlen információt, azt, hogy 16 éves. Nem annyi. Innen üzenem; 18. Emellett a vélhetően előre rögzített megszólalások ellenére sem sikerült sem artikuláltan beszélnie, sem a hangsúlyokat eltalálni. Az szinte fel sem tűnt, hogy gyakorlatilag minden megszólalásába belekeveredett. A rádió arculata, hangzásvilága nulla, keverések -pláne megszólalások után- baltával vágott, Winamp-szintűek.
Nem is tudom, ki volt a BEMONDÓ hölgy, tán a nevét sem mondta, vagy csak elterelte róla a figyelmemet, hogy húzsvéd délután van... mindenesetre én már megköszöntem volna a munkáját, ezután az egy óra után.

Újabb kiváló helyi rádió.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11