RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #152957  Szerző: djlacee
 
El fogom rontani a hangulatot, de nekem viszont az alter stílus hiányzik.
VAGY
ha olvassák az MTVA-sok a topikot:
Indítsanak már egy olyan DAB csatornát, amin a régi Petőfi stílusú zenék mennek.
 #152956  Szerző: mlaszlo
 
És Buda Marci nélkül is kellemesebb a reggel
 #152955  Szerző: mlaszlo
 
admin írta:Mostanában alig kapcsolok el, olyan jó lett zeneileg. A műsorrenden is ideje lenne finomítani, pl. a hajnali 5-ös magyar zenei óra szerintem totál felesleges, irritáló. És nem tudok hova menekülni, mert mindenhol magyar óra megy.

A Petőfi Extra és a Személyes ügy létjogosultságát nem vitatom, de este nem ártana szerintem egy pörgősebb - nem feltétlenül dj mixes - műsor. A Zónát és az Elevent viszont nem nagyon csípem. Főleg pénteken fura az Eleven a warm up műsor és a mix közt. Egy vasárnap esti, heti egyórás magazinként príma lenne.

És mintha javult volna a műsorvezetők hangja. :yes:

Mi lenne, ha:

20:00-22:00 - a szokásos rotáció + egy pörgős mv, mint péntek-szombaton (hallgatói üzenetekkel akár)
22:00-23:00 - Petőfi DJ - egyórás mixműsor minél populárisabb zenékkel, szélsőségek nélkül
23:00-00:00 - Petőfi Extra
00:00-05:00 - Éjszaka Petőfivel
05:00-06:00 - Személyes ügy

- péntek-szombaton Petőfi Extra nélkül, helyette plusz egy óra DJ
- vasárnap 8-tól 2 órás Kultúrfitnesz, 10-től Akusztik, 11-től Eleven?

Reggeli mv.-k: nálam eddig Szili és Harsányi Levente viszi a pálmát, ők ketten, akár Buda Marcival kiegészítve igen jók lennének, szerintem számszerűsítve is szép eredményt hoznának.

Ha nagy a háborgás a Facebookon, akkor azt meg érdemes letojni, egy részük majd megszokja, másik részüknek meg úgyse felelne meg a mainstream Petőfi.

Egyébként egyre kevesebb az értékelhetetlen magyar zene is, alakul ez. Kívánságműsor meg sose legyen. Ezt kérem a nyúltól.
Nekem a korábbi Petőfi nem jött be, de mostanában én is többet hallgatom. Jó ez a zenei irány, csak a magyar órák nem kellenének, főleg hogy az ott játszott számok közül elég sok az elvont, alternatív, ami kilóg nagyon a többi zene közül.
A selector nem tetszik még hétvégén, nekem az sem illik a mostani zenei vonalhoz.
Estére pedig tényleg jó lenne egy alap zenei kínálatot játszó rádió, mert mindenhol DJ és dance irányvonal megy vagy beszélgetős műsor.
 #152954  Szerző: markfelt
 
Mostanában alig kapcsolok el, olyan jó lett zeneileg. A műsorrenden is ideje lenne finomítani, pl. a hajnali 5-ös magyar zenei óra szerintem totál felesleges, irritáló. És nem tudok hova menekülni, mert mindenhol magyar óra megy.

A Petőfi Extra és a Személyes ügy létjogosultságát nem vitatom, de este nem ártana szerintem egy pörgősebb - nem feltétlenül dj mixes - műsor. A Zónát és az Elevent viszont nem nagyon csípem. Főleg pénteken fura az Eleven a warm up műsor és a mix közt. Egy vasárnap esti, heti egyórás magazinként príma lenne.

És mintha javult volna a műsorvezetők hangja. :yes:

Mi lenne, ha:

20:00-22:00 - a szokásos rotáció + egy pörgős mv, mint péntek-szombaton (hallgatói üzenetekkel akár)
22:00-23:00 - Petőfi DJ - egyórás mixműsor minél populárisabb zenékkel, szélsőségek nélkül
23:00-00:00 - Petőfi Extra
00:00-05:00 - Éjszaka Petőfivel
05:00-06:00 - Személyes ügy

- péntek-szombaton Petőfi Extra nélkül, helyette plusz egy óra DJ
- vasárnap 8-tól 2 órás Kultúrfitnesz, 10-től Akusztik, 11-től Eleven?

Reggeli mv.-k: nálam eddig Szili és Harsányi Levente viszi a pálmát, ők ketten, akár Buda Marcival kiegészítve igen jók lennének, szerintem számszerűsítve is szép eredményt hoznának.

Ha nagy a háborgás a Facebookon, akkor azt meg érdemes letojni, egy részük majd megszokja, másik részüknek meg úgyse felelne meg a mainstream Petőfi.

Egyébként egyre kevesebb az értékelhetetlen magyar zene is, alakul ez. Kívánságműsor meg sose legyen. Ezt kérem a nyúltól.
 #152939  Szerző: markfelt
 
Egy rádiónál ha tetszik, ha nem, fontosak a marketingszempontok. Oké, hogy közszolgálati, de kereskedelmies közszolgálati az "új" Petőfi. Plusz, a játszott zenék zöme már így is agyon van csapva, úgy adják ki. A mainstream zene inkább szóljon dögösen, mint "szépen". Utóbbira ott a Bartók.

A műsorvezetők viszont hétfő óta pocsékul szólnak, konkrétan nem lehet érteni mindent. Ez más tészta, semmilyen szinten nem elfogadható.
 #152938  Szerző: frekivadasz
 
Van az, csak valószínűleg állítottak rajta. Mintha az expander jobban dolgozna, vagy csak nincs olyan erősen kompresszálva.

szerk: Viszont a zenék borzalmasan szólnak normális cuccon hallgatva. A 4 lappal ezelőtti 'jótanácsaidat' valószínűleg meghallgatták, most már olyan kereskedelmiesen szól, olyan igazi egyenszar. Kár érte, talán a legszebb hangú rádió volt.
 #152933  Szerző: markfelt
 
Fura a hangja a műsorvezetőknek pár napja. Miért van ez? Mintha nem lenne mikrofonprocesszor.

Vannak itt nálam sokkal inkább audiofil emberek, hallgassátok már meg!
 #152909  Szerző: djlacee
 
ayala írta:Horváth Szilárd (ex-MusicFM) a ma reggeli műsorvezető, és még egy meglepetés mv-ről beszél.
Furcsa ez a jövés-menés a mikrofon mögött így reggelente.
Akinek az apja Béla? :D [/off]
 #152908  Szerző: ayala
 
Horváth Szilárd (ex-MusicFM) a ma reggeli műsorvezető, és még egy meglepetés mv-ről beszél.
Furcsa ez a jövés-menés a mikrofon mögött így reggelente.
 #152907  Szerző: hd
 
admin írta:
Gyurii írta:Ha mar ennyire jon fel a Petofi mint a talajviz a lefedettseget mikor orvosoljak? 98,8 megrosszabb mint volt... :sick:
Gyakorlatilag csak Békéscsabán és Miskolcon van vele baj. Csabán már nincs szabad frekvencia - hacsak nem kerestetnek -, Miskolcon ott a 106.5 és a 103.0 üresen. Szerintem ha szépen kérnék az NMHH-tól, megkapnák.
A 103.8-ról nem is beszélve, amit ráadásul a Kossuth használt. Nem is értem, hogy az adóhálózat átszervezéseknél miért nem adták oda a Petőfinek.
  • 1
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 356
  • 605