RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #2230  Szerző: Sokol404
 
Még majd javítás helyett elrontják az egészet. :roll: Aztán hallgathatjuk egy jó darabig gyengébb teljesítménnyel. :lol:

Itt errefelé Dél-Bács-Kiskunban már évek óta fogható késő délutántól meglepően jó (nagyjából sztereó) minőségben a 94,8-ről az MR2 és néha nappal a Kossuth a 107,8-ról. Ez a többi budapesti sugárzású országos adóról nem mondható el. Érdekes...
 #2164  Szerző: mlaszlo
 
Zolee(ractive) írta:Ma este Budapesten azt tapasztaltam, hogy a Széchenyi-hegyről sugárzott adók meglepően rosszul jöttek. A radiosite beszámolt egy hírről (http://radiosite.hu/index.php?option=co ... 5&Itemid=1), de ez "08:00-18:00 között időszakos sugárzáskorlátozás"-ról beszél, én pedig 19:30 tájban tekergettem. Alapvetően az MR2-t hallgattam, azért ide írom, de aztán végigpásztáztam a többi adót is, és pl. a Juventus is sokkal gyengébben jött a megszokottnál. A PontFM, a Roxy, a Rádió Q, stb. karc nélkül szóltak, és máskor a Széchenyi-hegyiek is úgy szoktak, sőőőt. A lényeg, hogy szerintem nem a vevőmben keresendő a hiba. Más tapasztalt hasonlót?
Én is tapasztaltam ilyet, az esti órákban is. A legutóbbi Budapesti adókarbantartás óta sokkal gyengébben jönnek a rádió és tv adások.
 #2152  Szerző: Sz.
 
Zolee(ractive) írta:Ma este Budapesten azt tapasztaltam, hogy a Széchenyi-hegyről sugárzott adók meglepően rosszul jöttek. A radiosite beszámolt egy hírről (http://radiosite.hu/index.php?option=co ... 5&Itemid=1), de ez "08:00-18:00 között időszakos sugárzáskorlátozás"-ról beszél, én pedig 19:30 tájban tekergettem. Alapvetően az MR2-t hallgattam, azért ide írom, de aztán végigpásztáztam a többi adót is, és pl. a Juventus is sokkal gyengébben jött a megszokottnál. A PontFM, a Roxy, a Rádió Q, stb. karc nélkül szóltak, és máskor a Széchenyi-hegyiek is úgy szoktak, sőőőt. A lényeg, hogy szerintem nem a vevőmben keresendő a hiba. Más tapasztalt hasonlót?
Szerintem nem nagyon tartják be az időpontokat. Csökkenést tapasztaltam én is egyszer, az időintervallumon belül, viszont pl. másnap ugyanakkor teljesen jól szólt, pedig "nem kellett volna neki".
 #2151  Szerző: Zolee(ractive)
 
Ma este Budapesten azt tapasztaltam, hogy a Széchenyi-hegyről sugárzott adók meglepően rosszul jöttek. A radiosite beszámolt egy hírről (http://radiosite.hu/index.php?option=co ... 5&Itemid=1), de ez "08:00-18:00 között időszakos sugárzáskorlátozás"-ról beszél, én pedig 19:30 tájban tekergettem. Alapvetően az MR2-t hallgattam, azért ide írom, de aztán végigpásztáztam a többi adót is, és pl. a Juventus is sokkal gyengébben jött a megszokottnál. A PontFM, a Roxy, a Rádió Q, stb. karc nélkül szóltak, és máskor a Széchenyi-hegyiek is úgy szoktak, sőőőt. A lényeg, hogy szerintem nem a vevőmben keresendő a hiba. Más tapasztalt hasonlót?
 #1105  Szerző: Sz.
 
De. Mivel tartalmasabb a megszólalás, ez jobb megoldás, mint valami gumizene.
Mindenesetre pozitívum.
 #868  Szerző: LAZLOW
 
Szerintem jobb lenne, ha lenne komolyabb szintű műsorvezetés, meg nemcsak azt kellene hallani minden szám után szinte, hogy Simagöröngyösön a Huplis utcán FM 100.2 MR2. Meg a reklámspot jelét nem kellett volna megtartaniuk a régi időkből. De az nagyon tetszik, ahogy a srác monja: ez reklám volt!
A zenékről csak annyit, hogy elmennek, sőt az tetszik, hogy világzene is van.
Sajna a Selectorról lemaradtam, majd legközelebb, legalább már nemcsak a szlovák Radio_FM-en megy a környéken.
 #822  Szerző: tomee87
 
Áttört az árnyékpop - bejött az első év az MR2-nek
A cikkből többek között kiderül, hogy egyre igényesebb a magyar könnyűzenei felfogás. Illetve az is, hogy Csillag János nem akar szöveges műsorokat, célja a mostani rendszer még jobbá tétele, a rádió arculatának még markánsabbá tétele.

http://www.hirszerzo.hu/cikk.attort_az_ ... 79113.html
 #689  Szerző: Mipi
 
Nekem így!

Sláger 8
MR2 7
Danubius 6
Juventus 6
 #412  Szerző: Zolee(ractive)
 
Ha 10-es skálán kellene értékelnem az országos adók zenei kínálatát, ahol a 10-es a legjobb pont, akkor:
Sláger: 1
Danubius: 2
MR2: 8

Szóval zeneileg magyar viszonylatban 100%-os, viszont műsorügyileg még mindig gázos. A Selector viszont 10-ből 10-es, szóval nagyon tetszik!
  • 1
  • 604
  • 605
  • 606
  • 607
  • 608