RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #153124  Szerző: mlaszlo
 
szabogabor10 írta:Hogy nem tudják már teljesen kiírtani ezeket a borzalmas magyar zenéket...
Nálam ez instant elkapcsolófaktor. Nem gondolom, hogy a mainstream-be beleillenek Belga és társai.
Csináljanak egy alter rádiót DAB+-on és gyökerestül írtsák ki a Petőfiről ezeket a borzalmakat.
A napközben játszott magyar zenékkel szerintem nincs baj, a magyar órák azok (reggel 5 és 6 között, hétvégén 12 és 13 között, valamint esténként) amik borzalmasak.
 #153101  Szerző: altermanus
 
mlaszlo írta:És Buda Marci nélkül is kellemesebb a reggel
Mi a baj Buda Úrral? (nekem már kedden <03.22> sok volt harsányi levente, és tudom, hogy keddtől <03.29> már ő van)
 #153020  Szerző: djlacee
 
szabogabor10 írta:Hogy nem tudják már teljesen kiírtani ezeket a borzalmas magyar zenéket...
Nálam ez instant elkapcsolófaktor. Nem gondolom, hogy a mainstream-be beleillenek Belga és társai.
Csináljanak egy alter rádiót DAB+-on és gyökerestül írtsák ki a Petőfiről ezeket a borzalmakat.
Na ezt támogatom
 #153019  Szerző: szabogabor10
 
Hogy nem tudják már teljesen kiírtani ezeket a borzalmas magyar zenéket...
Nálam ez instant elkapcsolófaktor. Nem gondolom, hogy a mainstream-be beleillenek Belga és társai.
Csináljanak egy alter rádiót DAB+-on és gyökerestül írtsák ki a Petőfiről ezeket a borzalmakat.
 #152979  Szerző: Kovi02
 
mihalylovics írta:
mikrofonos írta:Ha lenne 3-4 országos rádió, akkor elférne az alternatív irány, de mivel mindössze 2 országos zenei rádió van (lehet rövidesen már csak egy lesz), így okosabb döntés a populárisabb irányt választani és nem rétegzenét játszani.
Én is egyetértek, de DAB+-on elférne egy, akár teljesen talk-free alter adó is, nem?
Na de DAB+-t msot még ki hallgat?
 #152978  Szerző: mihalylovics
 
mikrofonos írta:Ha lenne 3-4 országos rádió, akkor elférne az alternatív irány, de mivel mindössze 2 országos zenei rádió van (lehet rövidesen már csak egy lesz), így okosabb döntés a populárisabb irányt választani és nem rétegzenét játszani.
Ezzel a véleménnyel én teljes mértékig egyet tudok érteni. És bár ismerjük a Class tulajdonosi hátterét - én pusztán szakmai alapon - nagyon szurkolok a megmaradásának. Az a minimum, hogy legalább két országos (könnyű)zenei rádió legyen. A nem csak mainstream-et játszó rádiók nálunk nagyon keveseket érdekelnek - sajnos. És leginkább csak Pesten van életterük.[/quote]
Én is egyetértek, de DAB+-on elférne egy, akár teljesen talk-free alter adó is, nem?
 #152976  Szerző: mikrofonos
 
Ha lenne 3-4 országos rádió, akkor elférne az alternatív irány, de mivel mindössze 2 országos zenei rádió van (lehet rövidesen már csak egy lesz), így okosabb döntés a populárisabb irányt választani és nem rétegzenét játszani.[/quote]

Ezzel a véleménnyel én teljes mértékig egyet tudok érteni. És bár ismerjük a Class tulajdonosi hátterét - én pusztán szakmai alapon - nagyon szurkolok a megmaradásának. Az a minimum, hogy legalább két országos (könnyű)zenei rádió legyen. A nem csak mainstream-et játszó rádiók nálunk nagyon keveseket érdekelnek - sajnos. És leginkább csak Pesten van életterük.
 #152962  Szerző: gyattis
 
Nem értem miért kellene alter rádió. A Petőfi is pont abból az image-ből menekül. A korábbi arculattal levitték a hallgatottságot a béka feneke alá. Ezt most mindenki elfelejtette itt a fórumon?
 #152959  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:El fogom rontani a hangulatot, de nekem viszont az alter stílus hiányzik.
VAGY
ha olvassák az MTVA-sok a topikot:
Indítsanak már egy olyan DAB csatornát, amin a régi Petőfi stílusú zenék mennek.
Ha lenne 3-4 országos rádió, akkor elférne az alternatív irány, de mivel mindössze 2 országos zenei rádió van (lehet rövidesen már csak egy lesz), így okosabb döntés a populárisabb irányt választani és nem rétegzenét játszani.
 #152958  Szerző: Kovi02
 
admin írta:Mostanában alig kapcsolok el, olyan jó lett zeneileg. A műsorrenden is ideje lenne finomítani, pl. a hajnali 5-ös magyar zenei óra szerintem totál felesleges, irritáló. És nem tudok hova menekülni, mert mindenhol magyar óra megy.
Kapcsolj át egy külföldi rádióra. ;)

Az MR2 szerintem is jobb lett zeneileg,egyre többet hallgatom. :) (az eddigi zenei kínálatnak is kéne indítani egy új adót(pld Bp. 98,6-on vagy akár KH-n),vagy átpakolni órás blokkokban a Dankóra vagy az MR1-en)
  • 1
  • 351
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 605