RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #1105  Szerző: Sz.
 
De. Mivel tartalmasabb a megszólalás, ez jobb megoldás, mint valami gumizene.
Mindenesetre pozitívum.
 #868  Szerző: LAZLOW
 
Szerintem jobb lenne, ha lenne komolyabb szintű műsorvezetés, meg nemcsak azt kellene hallani minden szám után szinte, hogy Simagöröngyösön a Huplis utcán FM 100.2 MR2. Meg a reklámspot jelét nem kellett volna megtartaniuk a régi időkből. De az nagyon tetszik, ahogy a srác monja: ez reklám volt!
A zenékről csak annyit, hogy elmennek, sőt az tetszik, hogy világzene is van.
Sajna a Selectorról lemaradtam, majd legközelebb, legalább már nemcsak a szlovák Radio_FM-en megy a környéken.
 #822  Szerző: tomee87
 
Áttört az árnyékpop - bejött az első év az MR2-nek
A cikkből többek között kiderül, hogy egyre igényesebb a magyar könnyűzenei felfogás. Illetve az is, hogy Csillag János nem akar szöveges műsorokat, célja a mostani rendszer még jobbá tétele, a rádió arculatának még markánsabbá tétele.

http://www.hirszerzo.hu/cikk.attort_az_ ... 79113.html
 #689  Szerző: Mipi
 
Nekem így!

Sláger 8
MR2 7
Danubius 6
Juventus 6
 #412  Szerző: Zolee(ractive)
 
Ha 10-es skálán kellene értékelnem az országos adók zenei kínálatát, ahol a 10-es a legjobb pont, akkor:
Sláger: 1
Danubius: 2
MR2: 8

Szóval zeneileg magyar viszonylatban 100%-os, viszont műsorügyileg még mindig gázos. A Selector viszont 10-ből 10-es, szóval nagyon tetszik!
 #406  Szerző: Flash
 
Chriss írta:
Sokol404 írta:Nos, én nem így vagyok vele. Csak idétlen és agyonjátszott zenék szólnak rajta, akárcsak a többi országos rádión, és nem mellesleg nagy pofátlanságnak tartom, h. azt mondják be nagyjából: "MR2 - a magyar zenék rádiója", vagy valami ilyesmi. És helyette folyton spanyol meg roma etnikumhoz tartozó nyekergő unalmat hallani rajta... De azt jó nagy arányban. :x
Egyetértek!
Detto ugyanez fogalmazódott meg bennem a minap, amikor bementünk egy ruhaboltba, ahol az MR2 szólt és kénytelen voltam hallgatni 20-25 percet...
Szerintem is pocsék, unalmas, gagyi zenék mennek csak, nem különb a Lágernél meg a Gagyubiusnál.
 #353  Szerző: Chriss
 
Sokol404 írta:Nos, én nem így vagyok vele. Csak idétlen és agyonjátszott zenék szólnak rajta, akárcsak a többi országos rádión, és nem mellesleg nagy pofátlanságnak tartom, h. azt mondják be nagyjából: "MR2 - a magyar zenék rádiója", vagy valami ilyesmi. És helyette folyton spanyol meg roma etnikumhoz tartozó nyekergő unalmat hallani rajta... De azt jó nagy arányban. :x
Egyetértek!
Detto ugyanez fogalmazódott meg bennem a minap, amikor bementünk egy ruhaboltba, ahol az MR2 szólt és kénytelen voltam hallgatni 20-25 percet...
 #287  Szerző: tomee87
 
Na, elindult a Selector. Arculatilag sztem. odab*sz. Szabó Tamás is nagyon jól vezeti (minden zenét felkonferál, rövid biográfiával), ilyen műsorok kellenek. Van egy olyan érzésem, h jogi problémák miatt a hangtárban nem lesz elérhető.
 #157  Szerző: Sokol404
 
Nos, én nem így vagyok vele. Csak idétlen és agyonjátszott zenék szólnak rajta, akárcsak a többi országos rádión, és nem mellesleg nagy pofátlanságnak tartom, h. azt mondják be nagyjából: "MR2 - a magyar zenék rádiója", vagy valami ilyesmi. És helyette folyton spanyol meg roma etnikumhoz tartozó nyekergő unalmat hallani rajta... De azt jó nagy arányban. :x
  • 1
  • 604
  • 605
  • 606
  • 607
  • 608