RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #171506  Szerző: Tomi76
 
Egyelőre még "életed ritmusa" megy folyamatosan. Mikor várható ez a "váltás" ?
 #171499  Szerző: tomee
 
Na, végre valamit nekiállnak tudatosan felépíteni! Ja, nem....
 #171494  Szerző: pébégáz
 
A Te slágered...Remélem, nem csinálnak valami retrórádiót a Petőfiből, mert az már nevetséges lenne. (Mondván, hogy arra van igény.)
 #171493  Szerző: Marcii
 
Nickman írta:Nocsak, nocsak
Kép
Bye-Bye életed ritmusa?
 #171491  Szerző: Nickman
 
Nocsak, nocsak
Kép
 #171236  Szerző: kondalyuk
 
pocsolya írta: Változott a formátum, már nem a fiatalok rádiója a Petőfi, ha jól értem.

Emiatt nem igazán passzol már ide az egyébként is szerencsétlen nevű Rontom Bontom, talán péntek és szombat estére.

A Minek nevezzelek pedig 10-11 óra után maradhatna, vagy éjjel.

Addig a sztenderd rotáció lenne az ideális szerintem.
Én személy szerint a sima rotációt unalmasnak gondolnám már estére. Ha a nagyobb rádiókra gondolok, mindenhol kissé más volt a kínálat este, mint napközben. (Danubius Light, Class FM-Csiszár műsora, Class Night, ex-MR2-Petőfin a Kultúrfitnesz vagy a Zóna)
 #171230  Szerző: pocsolya
 
kondalyuk írta:
pocsolya írta:Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot!

Akkor lenyugszom. A többi jó (na jó, még az esti műsorok nem).
+ új hírek arculatot

Amúgy nem vitakirobbantónak szánom a kérdésem, csak kíváncsi vagyok a véleményedre. Miért nem tetszenek az esti műsorok és mit képzelnél el helyettük?
Változott a formátum, már nem a fiatalok rádiója a Petőfi, ha jól értem.

Emiatt nem igazán passzol már ide az egyébként is szerencsétlen nevű Rontom Bontom, talán péntek és szombat estére.

A Minek nevezzelek pedig 10-11 óra után maradhatna, vagy éjjel.

Addig a sztenderd rotáció lenne az ideális szerintem.
 #171229  Szerző: kondalyuk
 
pocsolya írta:Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot!

Akkor lenyugszom. A többi jó (na jó, még az esti műsorok nem).
+ új hírek arculatot

Amúgy nem vitakirobbantónak szánom a kérdésem, csak kíváncsi vagyok a véleményedre. Miért nem tetszenek az esti műsorok és mit képzelnél el helyettük?
 #171214  Szerző: RadioFan
 
pocsolya írta:Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot!

Akkor lenyugszom. A többi jó (na jó, még az esti műsorok nem).
Meg azért a reggeliben is akad kivetni való, ettől a Marianntól idegbajt kapok.
 #171211  Szerző: pocsolya
 
Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot! Vo-ká-lis-szig-nál-par-kot!

Akkor lenyugszom. A többi jó (na jó, még az esti műsorok nem).
  • 1
  • 261
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 609