RADIOSITE Fórum

  • Panda Rádió - Kanizsa - 103.5 MHz

 #38721  Szerző: Promenád
 
mgabor írta:magyarul fázishibás? :)
Pontosan. :D
 #38674  Szerző: mgabor
 
magyarul fázishibás? :)
 #38602  Szerző: Promenád
 
Pasa írta:
LuciFerko írta:valami elég gáz a hangzásukkal, mert mintha pincéből szólna :gülü2:
Bombázás elől oda menekültek? És lehet, hogy nem tudják, hogy 11 éve vége...
Nekem inkább olyan a hangzása, mintha egy 5.1-es hangzást akarnak 2.1-be besuvasztani.
 #38481  Szerző: mgabor
 
anno még a szegedi frekiújraosztás után az akkori kereskedelmi Tisza Rádió próbálkozott velük együttműködésben az éterben maradni, hogy onnan sugározzanak át Szegedre, csak közbeszólt a '99-es bombázás... gondolom, még az a technika van ott, amit akkor építettek...
 #38479  Szerző: Pasa
 
LuciFerko írta:valami elég gáz a hangzásukkal, mert mintha pincéből szólna :gülü2:
Bombázás elől oda menekültek? És lehet, hogy nem tudják, hogy 11 éve vége...
 #38477  Szerző: LuciFerko
 
kriskao írta:ez a rádió egy borzalom..... pff.... dolgoztam ott.... eszméletlenül kőkorszaki és amatőr.... :s:s ne nevezze senki rádiónak!!!!!
valami elég gáz a hangzásukkal, mert mintha pincéből szólna :gülü2:
 #38275  Szerző: Ghee
 
kriskao írta:ez a rádió egy borzalom..... pff.... dolgoztam ott.... eszméletlenül kőkorszaki és amatőr.... :s:s ne nevezze senki rádiónak!!!!!
Az a kihívás, ha ilyen eszközökből jó rádiót csinálsz. :)
 #38254  Szerző: kriskao
 
ez a rádió egy borzalom..... pff.... dolgoztam ott.... eszméletlenül kőkorszaki és amatőr.... :s:s ne nevezze senki rádiónak!!!!!
 #37243  Szerző: Promenád
 
Ez a rádió pontosabban Magyarkanizsán van, csak nem szokták végig kimondani, mint példáúl Hódmezővásárhelyet, csak Vásárhelynek mondjuk. :)