RADIOSITE Fórum

  • STB Media

 #166559  Szerző: kukac
 
jimmer írta:akkor már csak azt árulja el az illetékes, hogy miért pont abba a csoportba sikerült ezt betenni, amivel pont NEM foglalkozik az esstébé. Mert ez a hírszolgálat csoport.. :gülü2:
:roll:
 #166554  Szerző: markfelt
 
"RENT A NEWS SZOLGÁLTATÁS
Miért kellene megelégednie rádiójának a központi, egységes és sablonos hírszolgáltatással?
Miért fizetne ki rádiója nagyon sokat azért, hogy saját hírszerkesztőséget tartson fenn?
Nálunk megtalálja a középutat! A „Rent a News” szolgáltatás segítségével friss, pártsemleges, szórakoztató és könnyen befogadható hírekkel színesítheti az adást, közben pedig növelheti hallgatottságát, és jól értékesíthető felületeket teremthet. Mi úgy készítjük el a híreit, hogy azok illeszkedjenek rádiója műsorstruktúrájába, megjelenítjük a helyi híreket, teljesítjük az erre a szegmensre vonatkozó közszolgálati vállalásait. Mindezt ismert hangokkal, profi hírszerkesztőkkel!"
 #166552  Szerző: jimmer
 
akkor már csak azt árulja el az illetékes, hogy miért pont abba a csoportba sikerült ezt betenni, amivel pont NEM foglalkozik az esstébé. Mert ez a hírszolgálat csoport.. :gülü2:
 #165992  Szerző: oldman
 
kukac írta:
oldman írta:Köszi! Elsőre is sikerült használnom a linket. Arra voltam kíváncsi, hogy kik csinálják.
Berényi Attila és Kis Kata hangját találtam meg az oldalon. Kata még nem volt olyan rádió, ahol ne dolgozott volna, vagy nem mondott volna reklámot. Egy név sincs megemlítve az oldalon.
Berényi csinálja.
Köszönöm.
 #165988  Szerző: kukac
 
oldman írta:Köszi! Elsőre is sikerült használnom a linket. Arra voltam kíváncsi, hogy kik csinálják.
Berényi Attila és Kis Kata hangját találtam meg az oldalon. Kata még nem volt olyan rádió, ahol ne dolgozott volna, vagy nem mondott volna reklámot. Egy név sincs megemlítve az oldalon.
Berényi csinálja.
 #165972  Szerző: oldman
 
Köszi! Elsőre is sikerült használnom a linket. Arra voltam kíváncsi, hogy kik csinálják.
Berényi Attila és Kis Kata hangját találtam meg az oldalon. Kata még nem volt olyan rádió, ahol ne dolgozott volna, vagy nem mondott volna reklámot. Egy név sincs megemlítve az oldalon.
 #165952  Szerző: oldman
 
Ők kik. Tudni róluk valamit?
 #165950  Szerző: djlacee