RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1 Baranya megye - Pécs, Komló, Mohács, Villány

 #5684  Szerző: Attis
 
Hmm.. Nem tudom. Utálom a hiphop, rnb szarságokat, de úgy veszem észre, a a Rádió1 picit nyitott a trance, house felé is. Persze csak kis mértékben, és a zenék már elég uncsik. De mi legyen helyette??
Mi a baj a Cookyval? Lehet, kiröhögtök, én bírom mint műsorvezető. Mert hallottam már saját mixét (teljesen más zenéket tol, mint a Rádió1-en), de gondolom, neki is meg van adva, hogy miket játszhat.
És a DiscoShit és főleg a Ministry of Sound nagyon jó.
Szóval én se bírom a Rádió1-et, de nincs alternatíva, ami jobb lenne.
 #5678  Szerző: Gyurika
 
Egyetértek! Jobb lenne ha nem foglalná felesleges a frekvenciát :lol:
 #5676  Szerző: Norby
 
Ezen a rádión már csak a paletta lehúzása segítene!
Szenny!
 #5665  Szerző: Gyurika
 
Szerintem a Rádio1 jó lenne ha Cooky elhúzna onnan picsába :D
És ha a zenei kínálat is bővülne az maga lenne a megváltás és nem csak a hallgatóknak hanem a rádiónak is.
 #4423  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: Én meg csak azért gondoltam, hogy összekeveredtek a dolgok, mert a közelmúltban hallottam, hogy már a 101.8 fehérvárrádió1 híreit is Finta Klaudia, a 2-es számú pesti hírszerk. olvassa. Gondolom létszámcsökkentés, költségracionalizálás miatt kirúgják a helyi alkalmazottakat...
Hétköznap nem tudom mi a helyzet, de néhány hete szombaton én is hallottam, hogy Finta Klaudia mondta a helyi híreket a 101,8-on is, de utána 10 és 14 óra között helyi műsorvezető jelentkezett a helyi információkkal és sporthírekkel, de rendes műsorvezető nem volt a helyi műsoridőben.
 #4420  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta:
Sz. írta:De miért pont észak-alföldi? Vagy más időpontban más helyről van?
Bevallom őszintén, csak fél füllel szoktam hallgatni ezt a programajánlót amikor be van kapcsolva a rádió, de emlékeim szerint eddig mindig az Alföldről ajánlottak programot. Ennek ellenére előfordulhat, hogy máshonnan is vannak ajánlatok, de a ma 10 órásiban azt mondták, hogy Észak-Alföldi programajánló, minden szombaton és vasárnap 10 és 18 órakor a 103,9 Rádió1-en.
De arra emlékszem, hogy mindig frissek a programajánlatok.
Én meg csak azért gondoltam, hogy összekeveredtek a dolgok, mert a közelmúltban hallottam, hogy már a 101.8 fehérvárrádió1 híreit is Finta Klaudia, a 2-es számú pesti hírszerk. olvassa. Gondolom létszámcsökkentés, költségracionalizálás miatt kirúgják a helyi alkalmazottakat...
 #4419  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:De miért pont észak-alföldi? Vagy más időpontban más helyről van?
Bevallom őszintén, csak fél füllel szoktam hallgatni ezt a programajánlót amikor be van kapcsolva a rádió, de emlékeim szerint eddig mindig az Alföldről ajánlottak programot. Ennek ellenére előfordulhat, hogy máshonnan is vannak ajánlatok, de a ma 10 órásiban azt mondták, hogy Észak-Alföldi programajánló, minden szombaton és vasárnap 10 és 18 órakor a 103,9 Rádió1-en.
De arra emlékszem, hogy mindig frissek a programajánlatok.
 #4417  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta:
Sz. írta:A 103.9-en véletlenül a debreceni 92.3 rádió1 anyaga ment le a helyi műsorablakban, hajdú-bihari programajánlóval :)
Ez nem véletlen, minden szombaton és vasárnap 10 óra előtt és a 18 óra előtti reklámblokkban Észak-Alföldi programajánló van Finta Klaudiával a 103,9 Rádió1-en.
Na, akkor ezt benéztem. De miért pont észak-alföldi? Vagy más időpontban más helyről van?
 #4416  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:A 103.9-en véletlenül a debreceni 92.3 rádió1 anyaga ment le a helyi műsorablakban, hajdú-bihari programajánlóval :)
Ez nem véletlen, minden szombaton és vasárnap 10 óra előtt és a 18 óra előtti reklámblokkban Észak-Alföldi programajánló van Finta Klaudiával a 103,9 Rádió1-en.
 #4410  Szerző: Pasa
 
Na ugye! Méghogy nincs vidéki hír az országos médiában. :lol:
  • 1
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482