RADIOSITE Fórum

  • RiseFM - Balaton - 98.9 MHz

 #2201  Szerző: t
 
erre már feltalálták az AAC-t...
 #2200  Szerző: Adam
 
Nameg a mobilos hallgatást is az egekig magasztalták a nyáron, volt róla egy jó hosszú mese a honlapjukon, hogy az milyen jó, és milyen szép, és abban van a jövő, de kiderült, hogy semmit sem ér. Olyan hangminőségben, ahogy jelenleg mobilon hallgatható a Rise, kétlem hogy bárki is hosszabb ideig hallgatná.
 #2198  Szerző: Sakál
 
Az online hallgatottság és a hallgatók fórumon való aktivitása sztem rohadtul nem érdekel egy hírdetőt sem. Szal lehet örülni, milyen baszottul interaktív hallgatóink vannak, de megélni nem fog belőle egy rádió sem. A lényeg pedig sztem ez.

Abban igaza van viszont Flashnek h szinte 0 promociója volt a RiseFM-nek mikor indult, és később se olyan hudesok. Mi azért tudtunk róla, mert fanatikusok vagyunk.
 #2192  Szerző: tomee
 
De azért mindenki úgy várta a június elsejét, mint valami megváltást.
 #2191  Szerző: Flash
 
tomee írta:Pár megjegyzés. A Rise köré sokkal nagyobb hepajt csaptak nyár elején, ami mostanra eléggé leapadt. A Roxy-val az elmúlt 9 évben minden jó és szar megtörtént már, szóval van összehasonlítási alap, ezért lehet kritizálni rendesen.
Hát nem volt nagy marketing a Rise köré csapva.
 #2189  Szerző: tomee
 
Pár megjegyzés. A Rise köré sokkal nagyobb hepajt csaptak nyár elején, ami mostanra eléggé leapadt. A Roxy-val az elmúlt 9 évben minden jó és szar megtörtént már, szóval van összehasonlítási alap, ezért lehet kritizálni rendesen.
 #2187  Szerző: Flash
 
Sz. írta:Ki tudja milyen terveik vannak. Lehet, hogy felvásárolják a Danubiust... :mrgreen:
A tréfát félretéve: nektek mi a véleményetek a zenei kínálatról? Mennyire jön be ez az embereknek szerintetek? Rétegzene, vagy feltörekvő pop? Egy olyan piacon, mint Budapest, lehetne tarolni hallgatottságban ezekkel a zenékkel (ezzel a szerkesztési elvvel)?

Elsősorban nem Flash véleménye érdekel most. :D
Nem is mondom el a véleményem, csupán annyit mondok, hogy nézze meg mindenki a ROXY fórumon a felhasználók és a hozzászólások számát és a Rise FM fórumán ugyanezeket az adatokat. Oké, a Roxy fórum néhány hete indult csak be, de emlékezzetek csak vissza, hány felhasználó és hozzászólás volt ennyi idő eltelte után a Rise FM fórumon. Ráadásul a ROXY fórumon többen sem értenek egyet a zenei kínálattal, míg a Rise FM zenéire soha, egyetlen panaszt nem olvastam a fórumukon. Nem magasztalni akarom a Rise FM-et, de mintha kissé népszerűbb rádió lenne a ROXY-nál, holott sokkal, de sokkal kevesebb emberhez jut el. És ahhoz képest, hogy egy kis, picsa balatoni rádió, elég szép szám az eddigi max 800 online hallgató. Ahhoz képest, hogy a ROXY Budapesten és még annak környékén is fogható, nem sokkal veri onlineban, az eddigi maximális hallgatottság tekintetében a Rise-t.
 #2160  Szerző: Pasa
 
Én 3 éve (régi fórum) fújom a magamét, miszerint talkfree rádió rulez! Nem kellenek nagy nevek, sőt semmilyen nevek sem kellenek. Csak jó zene kell, meg rövid hírek, nagyvilágból, közlekedésről, helyi rendezvényekről. Olcsó, informatív, szórakoztató, és nem osztja meg a hallgatóságot azzal, hogy ki gagyog a mikrofon mögött...
 #2158  Szerző: Sz.
 
Ki tudja milyen terveik vannak. Lehet, hogy felvásárolják a Danubiust... :mrgreen:
A tréfát félretéve: nektek mi a véleményetek a zenei kínálatról? Mennyire jön be ez az embereknek szerintetek? Rétegzene, vagy feltörekvő pop? Egy olyan piacon, mint Budapest, lehetne tarolni hallgatottságban ezekkel a zenékkel (ezzel a szerkesztési elvvel)?

Elsősorban nem Flash véleménye érdekel most. :D
 #2157  Szerző: Flash
 
Sz. írta:Szerintem a legnagyobb hülyeség a nagy nevek idehozatala volt.
Mindezt úgy mondom, hogy néhányat nagyon bírok közülük és nem szeretném, ha máshova mennének (illetve ha máshova mennének, valószínűleg odatekernék én is).

Nem azt mondom, hogy nem kellett volna, meg tulajdonképpen közöm nincs hozzá (dehát ugye véleménnyilvánítás...), egykettő lehetett volna, na de majdnem mindenki?! :roll:

Egyrészt pénzügyileg szar a rádiónak, másrészt hulla felesleges...
Szerintem a nagy nevekkel felvágni akartak, meg azt, hogy minél igényesebb, minőségibb rádió legyen. Nekem bejön, hogy ilyen arcok vannak a mikrofonok mögött. Csak ezeket egy idő után már nehéz lesz kifizetni...
  • 1
  • 464
  • 465
  • 466
  • 467
  • 468
  • 470