RADIOSITE Fórum

  • RiseFM - Balaton - 98.9 MHz

 #2156  Szerző: Sz.
 
Szerintem a legnagyobb hülyeség a nagy nevek idehozatala volt.
Mindezt úgy mondom, hogy néhányat nagyon bírok közülük és nem szeretném, ha máshova mennének (illetve ha máshova mennének, valószínűleg odatekernék én is).

Nem azt mondom, hogy nem kellett volna, meg tulajdonképpen közöm nincs hozzá (dehát ugye véleménnyilvánítás...), egykettő lehetett volna, na de majdnem mindenki?! :roll:

Egyrészt pénzügyileg szar a rádiónak, másrészt hulla felesleges...
 #2155  Szerző: Flash
 
Johnny írta:Én takarékra raknám télre a rádiót (a nagy neveket is)...aztán tavasszal újra lehet robbantani.
Aha. És a nagy nevek addig miből éljenek meg? :D Ha őket takarékra tennék, akkor átszerződnének egy másik rádióhoz, és onnan már nem jönnének vissza. Mert melyik rádió lenne olyan hülye, aki belemenne abba, hogy csak télen vezessenek náluk műsort a nagy arcok?
 #2153  Szerző: Johnny
 
Én takarékra raknám télre a rádiót (a nagy neveket is)...aztán tavasszal újra lehet robbantani.
 #2149  Szerző: Flash
 
Ha nem fognak tudni terjeszkedni, akkor nem sanszos, hanem egészen biztos. Vagy majd tényleg az lesz, hogy lelép Világi, meg Mák, és majd felvesznek no name műsorvezetőket, amikor már nem tudják kifizetni a nagy neveket.
 #2143  Szerző: Sakál
 
Flash írta:Csak nehogy ez is a 88.2 Balaton Rádió vagy a 92.9 Rádió DeeJay sorsára jusson.
Pedig sanszos... :?
 #2139  Szerző: Flash
 
Az viszont tényleg kérdés, hogy meddig fogja kihúzni a Rise FM, főleg úgy, hogy szinte semmi reklám nincs. Ami van (Shaker Coctails), az is saját reklám, mert az meg a tulajdonosok másik cége. Csak nehogy ez is a 88.2 Balaton Rádió vagy a 92.9 Rádió DeeJay sorsára jusson.
 #2129  Szerző: rsite1
 
Johnny írta:Hogy fognak menni a szezon utáni dolgok?
Mi a véleményetek?
Így. Mivel már "szezon után" van.
 #2128  Szerző: Johnny
 
Hogy fognak menni a szezon utáni dolgok?
Mi a véleményetek?
 #1437  Szerző: tomee87
 
Flash írta:
jeek írta:Jelenleg nem megy az online streamük. És a risefm.hu sem érhető el.
Nálam műxik.
Az oldal mostmár jó, viszont a stream még mindig nem megy. A streamstat.hu-ról is lekerült a RiseFm jelenleg.
szerk: már megy a stream is
 #1436  Szerző: Flash
 
jeek írta:Jelenleg nem megy az online streamük. És a risefm.hu sem érhető el.
Nálam műxik.
  • 1
  • 465
  • 466
  • 467
  • 468
  • 469
  • 470