RADIOSITE Fórum

  • RiseFM - Balaton - 98.9 MHz

 #130279  Szerző: Snake
 
kukac írta:Igenyes...house...igenyes... Stb... Na? Megvan? ;)
Én nem kápráztatok el senkit, a lexikális tudásommal, de sztem neked is teljesen mind1, mert 1 seggfej vagy.
 #130277  Szerző: asimov
 
Miért is?
kukac írta:""...igenyes house zenére
vágyó..." - ahhh de szep oximoron...
 #130273  Szerző: frekivadasz
 
Ez az öngerjesztés jó kifejezés erre a jelenségre. Véleményem szerint az az (egyik) baj a T. Szakmával, hogy csak az érem egyik oldaláig jut gondolkodásban: ezt játszom, mert erre van igény. Az igényteremtő hatásukig azonban sosem jutnak el.
 #130270  Szerző: asimov
 
A kulcsmondat: "...igenyes house zenére vágyó..."
Nos.. ilyen emberből van kevés nálunk, mert a nagyérdemű eleve nem is találkozik ezzel a stílussal, mert tökéletesen tréningelődik arra a kb. X darab egyenzenére, amit a tucatzenés rádiókból ömlesztenek rájuk. Persze, másik oldalon ott van a rentabilitás.. és a rádiók tucatzenéket játszanak, mert ezek ismertek és erre jönnek a támogatók. Tökéletes öngerjesztés.

asr27 írta:Azt hiszem, ez volt az az időszak, amikor a RiseFM az egyik legsikeresebb rádió volt hazánkban:
https://www.youtube.com/watch?v=7JriIKZ97i8
 #129605  Szerző: dkemeny77
 
zoo írta:
dkemeny77 írta:Gratulálok! Az utolsó hallgatható rádió is lekapcsolásra került. Ami miatt be fogom még kapcsolni a rádiót az esetleg a MusicFM. A RiseFM eredeti felállása maga volt a színvonal. Ez a rádió tudott szórakoztatni, még most is így élő szó hiányában. R.I.P
Utoljára én is a MusicFM-et hallgattam a rádióban. Elég sokat, de aztán már idegesített. Mindig mikor új óra kezdődött, tudtam hogy jön mindjárt a "Duke Dumont - Need U" és a "Naughty Boy - La La La". Önindítóban Petrát szivatják, LaLaLa, kívánságműsorban Mák Kata mosolygós hangon kérdez faszságot, LaLaLa, tőle a hallgató kéri: Need U.
Majd egy nap, Cooky mixe közben, aki képes lett volna egy órán át mixelni a "Martin Garrix - Animals" és "Barbara Tucker - I Wanna Dance With Somebody" számokat, kikapcsoltam a rádiót.

Utána ismét a RiseFM-et hallgattam többet. Ekkoriban nem törődött senki a rádióval, ugyan azok a tracklistek mentek nap-mint nap. Így is sokkal változatosabb volt, több és jobb zene forgott, mint a MusicFM-en...
Ez tény.
 #129494  Szerző: zoo
 
dkemeny77 írta:Gratulálok! Az utolsó hallgatható rádió is lekapcsolásra került. Ami miatt be fogom még kapcsolni a rádiót az esetleg a MusicFM. A RiseFM eredeti felállása maga volt a színvonal. Ez a rádió tudott szórakoztatni, még most is így élő szó hiányában. R.I.P
Utoljára én is a MusicFM-et hallgattam a rádióban. Elég sokat, de aztán már idegesített. Mindig mikor új óra kezdődött, tudtam hogy jön mindjárt a "Duke Dumont - Need U" és a "Naughty Boy - La La La". Önindítóban Petrát szivatják, LaLaLa, kívánságműsorban Mák Kata mosolygós hangon kérdez faszságot, LaLaLa, tőle a hallgató kéri: Need U.
Majd egy nap, Cooky mixe közben, aki képes lett volna egy órán át mixelni a "Martin Garrix - Animals" és "Barbara Tucker - I Wanna Dance With Somebody" számokat, kikapcsoltam a rádiót.

Utána ismét a RiseFM-et hallgattam többet. Ekkoriban nem törődött senki a rádióval, ugyan azok a tracklistek mentek nap-mint nap. Így is sokkal változatosabb volt, több és jobb zene forgott, mint a MusicFM-en...
 #129474  Szerző: dkemeny77
 
Gratulálok! Az utolsó hallgatható rádió is lekapcsolásra került. Ami miatt be fogom még kapcsolni a rádiót az esetleg a MusicFM. A RiseFM eredeti felállása maga volt a színvonal. Ez a rádió tudott szórakoztatni, még most is így élő szó hiányában. R.I.P
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 470