RADIOSITE Fórum

  • Kapos Rádió - Kaposvár - 99.9 MHz

 #84900  Szerző: Csongii
 
milan93 írta:
Csongii írta:Ez a freki most van pályáztatás alatt. Jót nevettem, mert egy mohácsi tv-s cég is pályázott. :D
Lehet hogy ők is tudnak rádiózni!? :D
Kellően ismerem őket azt hiszem, a család nem épp teljesen 100-as. :troll:

A tv is kissé vicces ami megy rajta. Na meg senki nem dolgozott náluk tovább 1 évnél. :hehe:
 #84899  Szerző: Milán
 
Csongii írta:Ez a freki most van pályáztatás alatt. Jót nevettem, mert egy mohácsi tv-s cég is pályázott. :D
Lehet hogy ők is tudnak rádiózni!? :D
 #84898  Szerző: Csongii
 
Ez a freki most van pályáztatás alatt. Jót nevettem, mert egy mohácsi tv-s cég is pályázott. :D
 #49539  Szerző: Attis
 
benjamin írta:
jimmer írta:megmondom miért.. mert full egoista dilettánsokkal van "teli". utóbbit azért tettem idézőjelekbe mert nem nagy a stáb 3-4 fő talán?!

Egyet személyesen ismerek, aki a félegyházi kerrádióba jött, hogy majd ő itt megváltja a világot (pedig még tőlem is fiatalabb..). Elkezdett nyíltan szapulni bennünket, pedig..

aztán egyszer csak ráébredt a sirius vezetése, hogy milyen is ő valójában, és úgy dobták ki, mint macskát sz@rni. kb ezt csinálhatja otthon is. ne csodálkozzunk tehát. ja és ez csak 1 közülük. milyen lehet a többi?
Hát igen.Szerintem ez is meg fog szűnni a végén.
Éjjeli műsorvezetés nincs... És mivel a kezdetektől hallgatom: nem is volt. :D
Komolyabbra fordítva a szót... Az Enjoy indulása előtt 50% (!) körüli hallgatottsága volt. Mára 10% körül maradt.
Igaz ennek meg van a maga története... De ez nagyon hosszú...
 #49523  Szerző: benjamin
 
jimmer írta:megmondom miért.. mert full egoista dilettánsokkal van "teli". utóbbit azért tettem idézőjelekbe mert nem nagy a stáb 3-4 fő talán?!

Egyet személyesen ismerek, aki a félegyházi kerrádióba jött, hogy majd ő itt megváltja a világot (pedig még tőlem is fiatalabb..). Elkezdett nyíltan szapulni bennünket, pedig..

aztán egyszer csak ráébredt a sirius vezetése, hogy milyen is ő valójában, és úgy dobták ki, mint macskát sz@rni. kb ezt csinálhatja otthon is. ne csodálkozzunk tehát. ja és ez csak 1 közülük. milyen lehet a többi?
Hát igen.Szerintem ez is meg fog szűnni a végén.
 #49520  Szerző: jimmer
 
megmondom miért.. mert full egoista dilettánsokkal van "teli". utóbbit azért tettem idézőjelekbe mert nem nagy a stáb 3-4 fő talán?!

Egyet személyesen ismerek, aki a félegyházi kerrádióba jött, hogy majd ő itt megváltja a világot (pedig még tőlem is fiatalabb..). Elkezdett nyíltan szapulni bennünket, pedig..

aztán egyszer csak ráébredt a sirius vezetése, hogy milyen is ő valójában, és úgy dobták ki, mint macskát sz@rni. kb ezt csinálhatja otthon is. ne csodálkozzunk tehát. ja és ez csak 1 közülük. milyen lehet a többi?
 #15545  Szerző: Attis
 
Megújult a rádió. Igaz, nem most, már jó ideje.
Az eddigi zenék kukába... Helyettük MR2 zenék, péntek-szombat este dance-house mixek.
Ami viszont szégyen (ha már a koppintás nem lenne az), h ha belehallgattok online, akkor képzeljétek el, h kb. ugyanilyen szarul szól éterben is. Évek óta. Pedig ennek a rádiónak egyszer 50% körüli hallgatottsága volt... Most 10%.
 #428  Szerző: lacus
 
Kaposvár, FM 99.9 Mhz
http://www.kaposradio.net" target="_blank