RADIOSITE Fórum

  • ROXY Rádió

 #153444  Szerző: djlacee
 
Ez már biztosan nem, ahogy a Sopron Rádió se fog kikerülni
 #153442  Szerző: Dani
 
Hamarosan kikerülhet a topictemetőből a Roxy?...
 #149800  Szerző: roxyfun
 
Sziasztok
Anno lehet hogy innen kaptam vagy 4 db excel fájlt tele Roxy slágerekkel évekre bontva. Ha véletlen itt lenne az az ember kérem jelentkezzen mert felszeretném vele venni a kapcsolatot !!!
 #138559  Szerző: lalu84
 
A nyár közeledtével újra indítom a Beach house sorozatomat!!! Már a hetedik mixemmel folytatom a 2015-ös szezont

Ezt a mixet a a tavaly elhunyt Frankie Knuckles emlékére szántam!!! Tovább viszem a stílusod ígérem :)

http://www86.zippyshare.com/v/a6W2IwXp/file.html
 #137959  Szerző: Wolfman
 
Én javaslom műsorvezetőnek a Baróti Star TV-s Sanyikát! :D
 #137957  Szerző: lalu84
 
roxyfun írta:Mivel ez csak egy ötlet volt nem konkrétan szeretném megcsinálni. Mert ezt így nem lehet. Csak is a negatív dolgokat soroltátok el. Nem azt mondtam hogy Roxy Rádiót csinálok hanem csak egy emlék rádiót. De hagyjuk nektek ilyet nem lehet. Nektek semmi nem jó, semmi nem felel meg, mindenbe bele köttök. El is ment a kedvem az egésztől. Azt emlék oldalt fent tartom és ennyi.
Borzalom mi van itt :hit: Ne hallgass senki irígy begyepesedett emberekre,csináld azt ami jól esik neked aztán dobj az értelmesebbeknek egy linket :yes:
 #137950  Szerző: roxyfun
 
Mivel ez csak egy ötlet volt nem konkrétan szeretném megcsinálni. Mert ezt így nem lehet. Csak is a negatív dolgokat soroltátok el. Nem azt mondtam hogy Roxy Rádiót csinálok hanem csak egy emlék rádiót. De hagyjuk nektek ilyet nem lehet. Nektek semmi nem jó, semmi nem felel meg, mindenbe bele köttök. El is ment a kedvem az egésztől. Azt emlék oldalt fent tartom és ennyi.
 #137948  Szerző: Glenn
 
asr27 írta:Annyira ostoba vagy
Tényleg, te majom?
Te még kaviccsal hajigáltad a csattogós lepkédet, mikor a Roxy adott. Mit is tudhatsz te erről a rádióról, gyenge elméjű szarfazék... :twisted:
A Roxy egy mainstream (hogy a hülye ánglius meghatározást használjam) zenei rádió volt. Azok a zenék szerinted mennyire aktuálisak ma?
Te kötekedő betegagyú... :gülü2:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 332