RADIOSITE Fórum

  • ROXY Rádió

 #199927  Szerző: bazsa20
 
Sziasztok
Nagy nosztalgia hullám tört rám. Azt szeretném tőletek kérdezni hogy van valakinek Roxy Rádiós felvétele 2006-2010 közötti időszakból? Előre is köszönöm szépen a segítséget!
 #195701  Szerző: Johndie92
 
Sziasztok
Újra kellett rakni a gépemet és eltűnt néhány Roxy-s felvételem. Ha van valakinek esetleg Roxy-s felvétele az meg osztaná? Előre is köszönöm a segítséget!
 #189762  Szerző: tomee
 
Érdekesség amúgy a Danubius név visszahozása kapcsán, hogy az ukránok az SZTNH adatbázisa szerint, tavaly novemberben megújítatták a névhasználati jogokat, szóval nagyjából ez be is árazza, hogy mennyire reális a brand visszahozása valaha.

Valaki tudja amúgy, hogy ezek a dolgok a gyakorlatban hogy működnek? Hogy védethette le 2016-ban a RadioPlus szintén a névhasználati jogokat, ha az amúgy az ukránoknál volt már akkor is? Ilyenkor simán engedélyeztetnek akár ugyanarra a névre?
Mert nekem így elsőre ebből az jön le, hogy a RadioPlus potyára csinálta végig a procedúrát.
 #186642  Szerző: Rolcso2222
 
Sziasztok
Van valakinek esetleg régebbi Roxy felvétele vagy a régi szignálokbol felvétele?
 #182038  Szerző: tomee
 
Glenn írta: 2019.02.25. 18:52 Utcán osztogatták ezt a matricát az induláskor:

Kép
Kép

Féltve őrzöm. ;)
Háhá! Még nekem is megvan! :D
 #182033  Szerző: Dani
 
Best FM helyett én jobban örülnék egy Roxy újraindulásnak, szerintem több értelme is lenne, és az ex MusicFM hallgatók is örülnének neki.
 #182032  Szerző: Glenn
 
Utcán osztogatták ezt a matricát az induláskor:

Kép
Kép

Féltve őrzöm. ;)
 #179960  Szerző: Dani
 
Marcii írta: 2018.11.13. 19:13
noartist írta: 2018.11.13. 16:31 Nyugi, hamarosan feltámasztják. Ma tették le hozzá az alapokat.
A kérdés kb.már csak annyi hogy 96.4,89.5 vagy 103.9.
Sok más kérdés is van.(Amennyiben valóban Roxy lesz(?)) Kik lesznek a műsorvezetők? Milyen zenei vonalat fog képviselni? Azaz aktuális zenéket fog játszani, vagy retro adó lesz a Roxy fénykorabeli zenékkel?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 332