RADIOSITE Fórum

  • Alisca Rádió

 #172104  Szerző: Marcii
 
Wolfman írta:
Marcii írta:Anno ők szóltak a Balatoni 105,7-en is?
Nem, a 105,7 Rádió 1-ként indult 2011-ben.
Köszi!
 #172071  Szerző: Wolfman
 
Marcii írta:Anno ők szóltak a Balatoni 105,7-en is?
Nem, a 105,7 Rádió 1-ként indult 2011-ben.
 #172060  Szerző: Marcii
 
Anno ők szóltak a Balatoni 105,7-en is?
 #56782  Szerző: Zoey
 
Ezt nem rakjátok át a Megszűnt rádiók topikba? :o
Vagy esetleg tudtok valamit, amit én nem? ;)
 #52682  Szerző: djlacee
 
Remélem, az Alisca -s streamet meghagyják legalább egy ideig.
 #52501  Szerző: Gyurii91
 
Zoey írta:Szerintem az lesz, hogy az Alisca műsorai ezzel megszűnnek, és maga a rádió is, de mivel vannak a Rádió 1-en helyi műsorok, a műsorvezetőket átvehetik azokba, így a hallgatók sem szakadnak el az eddig megszokott hangoktól. Ugyanígy a hírszerkesztő-olvasók. A stúdió is valószínűleg marad, mert gondolom azt is megveszi az R1. Nem ismerem annyira az R1-et, de ez megoldható lenne, nem? Persze ők már biztos tudják, mi lesz jövő héttől. A műsorvezetők nem említik a váltást az Aliscán?
A rádió neve meg komolyan Alisca Rádió 1 lesz? És majd külön ilyen szignálokat készítenek neki? Kicsit macerás... A hallgató úgyis rájön, hogy ez már nem az a rádió, akkor meg miért nem lehet ez is simán Rádió 1?
Szerintem van esély rá, mivel itt is amikor "bejött" a Radio1 akkor a Start rádió helyére jött, vagyis a szignál ez volt: "88.9 Start Rádió 1 - Csak igazi mai sláger megy". Kb. 1 év után lett csak "sima" Radio1, amúgy RDS csak RADIO 1 (volt).
 #52451  Szerző: Zoey
 
Szerintem az lesz, hogy az Alisca műsorai ezzel megszűnnek, és maga a rádió is, de mivel vannak a Rádió 1-en helyi műsorok, a műsorvezetőket átvehetik azokba, így a hallgatók sem szakadnak el az eddig megszokott hangoktól. Ugyanígy a hírszerkesztő-olvasók. A stúdió is valószínűleg marad, mert gondolom azt is megveszi az R1. Nem ismerem annyira az R1-et, de ez megoldható lenne, nem? Persze ők már biztos tudják, mi lesz jövő héttől. A műsorvezetők nem említik a váltást az Aliscán?
A rádió neve meg komolyan Alisca Rádió 1 lesz? És majd külön ilyen szignálokat készítenek neki? Kicsit macerás... A hallgató úgyis rájön, hogy ez már nem az a rádió, akkor meg miért nem lehet ez is simán Rádió 1?
 #52287  Szerző: Mipi
 
mlaszlo írta:
Zolee(ractive) írta:Az Alisca műsorában lehet hallani ilyeneket, a Rádió1 station voice-szal, Rádió1-es zenékkel körítve: "Hamarosan az Alisca Rádióba is megérkeznek az igazi mai slágerek..." Aztán konkrétan elmondja, hogy hamarosan megszólal a Rádió1.
Most én is hallottam egy ilyen promo-t a 106,5-ön, augusztus 23-ától Alisca Rádió1. A műsorok ugyanazok lesznek, mint a többi Rádió1-es frekvencián, de valamiért ezt Alisca Rádió1-ként hirdetik az ajánlókban.
Biztos úgy lesz mint a 88.9 Békéscsabai Rádió 1 -nél.
Mikor a Start Rádióból Rádió 1 lett akkor 1 éven keresztül úgy szóltak a promók hogy 88.9 StartRádió 1.
 #52274  Szerző: mlaszlo
 
Zolee(ractive) írta:Az Alisca műsorában lehet hallani ilyeneket, a Rádió1 station voice-szal, Rádió1-es zenékkel körítve: "Hamarosan az Alisca Rádióba is megérkeznek az igazi mai slágerek..." Aztán konkrétan elmondja, hogy hamarosan megszólal a Rádió1.
Most én is hallottam egy ilyen promo-t a 106,5-ön, augusztus 23-ától Alisca Rádió1. A műsorok ugyanazok lesznek, mint a többi Rádió1-es frekvencián, de valamiért ezt Alisca Rádió1-ként hirdetik az ajánlókban.
 #51880  Szerző: ravasz
 
Nem is tudtam, hogy ez ilyen dance rádió féleség (először hallgatom).
Legalábbis 9 óta csak dance, háusz, trance meg italo megy...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10