RADIOSITE Fórum

  • Alisca Rádió

 #46785  Szerző: benjamin
 
nem működik a holnapjuk sem!tényleg megszűnik?
 #46778  Szerző: LuciFerko
 
Csokinyuszi írta:A 101,9 frekit azt kivásárolta a Tamási Rádió! És végre nem csak 4 órában szólnak a hálózaton! Egyébként amikor indult a Tamási Rádió nagyon jó volt! Volt ott 2 szuper műsorvezető srác, és simán lenyomták a Bocskorékat! szerintem ha lehetőséget kapnának országos rádióban, ők lennének a legjobbak! Az Alisca-ért szerintem nem kár! Elég gyengusz rádió volt nagyon gyenge hangokkal! :mellow:
Ja, akkoriban jól tolták, és a zenék sem voltak rosszak!
 #46763  Szerző: Csokinyuszi
 
A 101,9 frekit azt kivásárolta a Tamási Rádió! És végre nem csak 4 órában szólnak a hálózaton! Egyébként amikor indult a Tamási Rádió nagyon jó volt! Volt ott 2 szuper műsorvezető srác, és simán lenyomták a Bocskorékat! szerintem ha lehetőséget kapnának országos rádióban, ők lennének a legjobbak! Az Alisca-ért szerintem nem kár! Elég gyengusz rádió volt nagyon gyenge hangokkal! :mellow:
 #46517  Szerző: attisdújv
 
A honlapjuk sem működik!
 #46512  Szerző: boly
 
A gondot szerintem az okozza, hogy vételkörzet bővítés címen lett sok adó pályázva. Magyarul azok a Szekszárdi frekihez tartoznak, de +kiadást jelentenek. Így nem lehet vissza adni.

djlacee írta:De pár adó visszaadásával meg lehetne oldani, hogy túlélje, nem? Mondjuk hogy ha csak 3 adója lenne...
 #46511  Szerző: djlacee
 
De pár frekvencia visszaadásával meg lehetne oldani, hogy túlélje, nem? Mondjuk hogy ha csak 3 adója lenne...
 #46510  Szerző: boly
 
Több a kiadás, mint a bevétel.
Akkor mondható, hogy tönkrement.
djlacee írta:Na, de miért? Anyagilag tönkrement a rádió? És a Tamási Rádióval mi lesz?
 #46509  Szerző: djlacee
 
Na, de miért? Anyagilag tönkrement a rádió? És a Tamási Rádióval mi lesz?
 #46507  Szerző: boly
 
Gyerekek! A még szomorúbb eset, hogy az egész Alisca megszűnés előtt van. Egyes értesülések szerint 1 hónap max. A Dunaföldvár már teljesen lekapcsolva.
 #46164  Szerző: Pasa
 
Ez szomorú. :cry:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10