RADIOSITE Fórum

  • Ayudate Holding (DoQ, SportKlub)

 #2948  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
A célközönség tekintetében ilyen különbség van a két csatorna között? Ezt nem is tudtam.
Bár a műsorokat elnézve van benne valami, mert ahogy látom a Film+2-őn a vígjátékok, drámák és krimik dominálnak
Hát anno valahol olvastam ilyet. Film+ férfiaké Film+ 2 nőké. Viasat3 nőké, TV6 férfiaké :D
 #2947  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Szerintem ez a kék-rózsaszín jól kifejezi azt, hogy a Film+ elsősorban a férfi míg a Film+ 2 a női nézőket célozza meg.
A célközönség tekintetében ilyen különbség van a két csatorna között? Ezt nem is tudtam.
Bár a műsorokat elnézve van benne valami, mert ahogy látom a Film+2-őn a vígjátékok, drámák és krimik dominálnak
 #2945  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:Most látom, hogy a logó mellett az inzertek is megújultak. Hasonló, mint a film+-é, csak itt minden rózsaszínű (vagy talán magenta színű :D )
Szerintem ez a kék-rózsaszín jól kifejezi azt, hogy a Film+ elsősorban a férfi míg a Film+ 2 a női nézőket célozza meg.
 #2943  Szerző: mlaszlo
 
Most látom, hogy a logó mellett az inzertek is megújultak. Hasonló, mint a film+-é, csak itt minden rózsaszínű (vagy talán magenta színű :D )
 #2938  Szerző: mlaszlo
 
De az legalább szimpatikus, hogy az új logó mellett sokkal halványabb lett a korhatárjelzés. A magyarok is példát vehetnének ezekről a korhatárjelzésekről, mennyivel kulturáltabban néznek ki, mint a mi nagy ronda sárga karikáink.
 #2924  Szerző: tomee87
 
Jaja, de reklám alatt nem sípol. És az a durva, amikor csend van akkor felhúzza jól a limiter :mrgreen:
 #2923  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Megújult a Film+ 2 logója is, ugyanolyan, mint a Film+-é csak a plusznál nem kék hanem rózsaszín és ott van benne egy 2-es is. Majd holnap rakok screenshotot.
Jól néz ki ez az új logó, csak ezzel az idegesítő sípolással kezdhetnének valamit, ami a sorozat+-nál is elő szokott fordulni. A most műsoron lévő filmnél a film+2-őn ha csend van hallatszik egy érdekes sípoló hang, de valamit a filmek bedigitalizálásánál szúrhatnak el, mert nem mindegyiknél van ilyen.
 #2913  Szerző: tomee87
 
Megújult a Film+ 2 logója is, ugyanolyan, mint a Film+-é csak a plusznál nem kék hanem rózsaszín és ott van benne egy 2-es is. Majd holnap rakok screenshotot.
 #1976  Szerző: tomee87
 
Aki még nem látta volna, itt egy Snapshot az új Film+-ról, az új logóval:
Kép
 #1944  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:Szerintem majd ott is lesz refresh.
Ami gáz szerintem, az a Reflektor TV és a DoQ. Ilyen 70-es évekbeli játékkonzolos tetrisre hasonlít az arculata. :D
Viszont pl a Reflektor magazin (ami hasonló arculati elemeket tartalmaz) főcíme nagyon szépen meg van csinálva. Csak ugye az IKO a műsoraira többet ad jelenleg, mint a saját TV-ire.

Egyébként sztem a Film+ arculatát is a KGB csinálta, csakúgy, mint a Coolét. Még mindig azon az állásponton vagyok, hogy mind2 nagyon jól sikerült. A többi IKO úgytudom házon belül készült, talán a Poén!-é nem.
A DOQ-nak a kínálata gyenge és ráadásul elég rossz minőségűek a dokumentumfilmek, amiket adnak, az arculatával viszont szerintem nincs gond:
http://data.hu/get/636492/DOQ.avi.html
Ami egyedül furcsa benne, hogy az inzerteken angol nyelvű a felirat. Ez számomra azért érthetetlen, mert angol nyelven nem sugároz a csatorna, akkor mégis mire föl kell angol nyelven kiírni az inzertek szövegeit? Ugyanez furcsa a SportKlub+ csatornán is, az élő közvetítéseknél nem az "élő" szó, hanem a "live" szerepel a logó alatt.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43