RADIOSITE Fórum

  • OZONE FM

 #161448  Szerző: asr27
 
A Radiosite fb posztnak a címét illene javítani. "búcsúzatnak"
 #161444  Szerző: blue
 
mlaszlo írta:
Gr3g0ry írta:Nem úgy volt hogy éjfélig sugároznak? :oops:
20 órától a Discoshit szokott menni, ami már ugye nem Ozone FM gyártású műsor.
A Discoshit arculata marad a mostani vagy vissza állítják az r1-esre?
 #161442  Szerző: mlaszlo
 
Gr3g0ry írta:Nem úgy volt hogy éjfélig sugároznak? :oops:
20 órától a Discoshit szokott menni, ami már ugye nem Ozone FM gyártású műsor.
 #161441  Szerző: Gr3g0ry
 
Nem úgy volt hogy éjfélig sugároznak? :oops:
 #161438  Szerző: markfelt
 
"I got to get away", beszédes szövegű elköszönő track :)
 #161429  Szerző: noartist
 
Volt ebben a rádióban potenciál. Nagy reményekkel indultak, amikor megkapták az R1 régi frekvenciáit.
A sors fintora, hogy ismét a Rádió 1 veszi őket vissza..

Száz szónak is egy a vége, ha olvassa az Ozone-stáb: Köszönjük! Viszhall'.
 #161427  Szerző: djlacee
 
Örültem volna, ha felveszik a telefont, az utolsó kívánságműsorban kértem volna zenét, sajnos ez nem fog megtörténni...
 #161218  Szerző: kukac
 
adam1400 írta:OFF: az a búgás 0:28-tól (gondolom azért volt, mert be kellett várni a hálózat többi tagját) a nyitóval annyira libabőr volt, és az mai napig.. :)

ja ez most nem idevaló :D de érdekes még most is a pécsi és csabai is használja.

én azon röhögtem mindig amikor vmi baki volt (főleg óraátállításkor) megszólalt ez a gumizene.

Emlékszik rá valaki? https://www.youtube.com/watch?v=68IFfpJNLUs&spfreload=5
ez a watchdog volt, amikor nem volt egy ideig jel, akkor indul el automatikusan.
 #161145  Szerző: adam1400
 
noartist írta:
Gr3g0ry írta:
pavatomi írta:Érdekesen hallani az óra közepi reklámblokkban, hogy megy az a reklámspot, amiben a Rádio1 reklámozza magát, hogy hamarosan indulnak a 105,7 Balatonon stb az igazi mai slágerek. Ennyire puszipajtás lenne a 2 rádió, hogy az Ozone csak így beteszi hirdetésbe a R1 indulást minden órában?
Nem újdonság.
OFF: az a búgás 0:28-tól (gondolom azért volt, mert be kellett várni a hálózat többi tagját) a nyitóval annyira libabőr volt, és az mai napig.. :)
ja ez most nem idevaló :D de érdekes még most is a pécsi és csabai is használja.

én azon röhögtem mindig amikor vmi baki volt (főleg óraátállításkor) megszólalt ez a gumizene.

Emlékszik rá valaki? https://www.youtube.com/watch?v=68IFfpJNLUs&spfreload=5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 108