RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #39734  Szerző: djlacee
 
http://www.radiosite.hu/index.php?optio ... 4&Itemid=1
"Hogy kell megfosztani településeket helyi rádiójuktól" című rovatunkat hallották!

Apropó, Baja mit keres a térképen?
Kép
 #39663  Szerző: zenefalo
 
Tegnap este hallottam a gyömrői frekin,hogy 15-től Gyömrő Fm lesz a rádió neve (97.2-ön persze),vajon ez csak a helyi műsorra vonatkozik,vagy leválik a Gong-hálózatról?
 #36642  Szerző: Promenád
 
orrhang írta:
Jah, vannak ilyen rádiók. Ezek a rádiók azok, amelyeknél egy megszólalás abból áll, hogy elmondja milyen szám következik.
Ez NEM műsorvezetés!!
Én azért egy picit vitatkoznék ezzel, ha megengeded.Mert azok a műsorvezetők, akik tudnak rendesen wamp-elni és még mellette infót is közölni (utinfó, kivi, időjárás, ...), ráadásul mellette mindezt élőben is teszik nagyon profin hatnak és ezek az igazi műsorvezetők!!!! kár, hogy nagyon kevés van belőlük. De wampelni nem egy hónap alatt lehet megtanulni
Ha "ezek a rádiók" nem életképesek már régen megszüntek volna. Nekem csak ennyi a véleményem az egészről.
 #36418  Szerző: orrhang
 
Jah, vannak ilyen rádiók. Ezek a rádiók azok, amelyeknél egy megszólalás abból áll, hogy elmondja milyen szám következik.
Ez NEM műsorvezetés!!
Én azért egy picit vitatkoznék ezzel, ha megengeded.Mert azok a műsorvezetők, akik tudnak rendesen wamp-elni és még mellette infót is közölni (utinfó, kivi, időjárás, ...), ráadásul mellette mindezt élőben is teszik nagyon profin hatnak és ezek az igazi műsorvezetők!!!! kár, hogy nagyon kevés van belőlük. De wampelni nem egy hónap alatt lehet megtanulni
 #36412  Szerző: Pasa
 
Beruházhatnának a gödi 97,3-ba is. :yes:
 #35071  Szerző: Nightman01
 
Igen,hat eleinte nem,de az utobbi nehany hetben kemenyen van potihuzogatas B. Toth reszerol,a Gongban legalabbis.. Ami inkabb erdekesebb lehet,az az altala vezenyelt retro bulik,ha ott is ezt jatssza,akkor az mar hamarabb tudhat idegesito lenni.. :D
 #34930  Szerző: radukanorbert
 
Ghee írta: Na nem, akkor sem bírtam, mert inkább az alatta szóló zenét hallgattam volna mint B.Tóth szavanként kinyögött mondatait. Ott a "Magnósoknak" szóló műsor volt a legjobb, de Lacinak ott is izzadt a potin az ujja, nehogy felrántsa véletlenül. :gonosz:

Én személy szerint az olyan megszólalásokat szeretem, amikor az intro végéig elmondja mit is akar közölni a műsorvezető a hallgatókkal, valamint azt is az odaillő módon teszi. Ehhez is kell poti. :)
Jah, vannak ilyen rádiók. Ezek a rádiók azok, amelyeknél egy megszólalás abból áll, hogy elmondja milyen szám következik.
Ez NEM műsorvezetés!!! Az ilyen feladatokra felesleges műsorvezetőt fizetni, amikor megoldható az előadó-számcím közlése RDS-ben, online adás esetén automatikus elküldéssel, vagy esetleg egy weboldalon.

A műsorvezetőnek az lenne a feladata, hogy a rádióhallgató számára érdekes, tényszerű adatokat közöljön. De mint boly is írta, a mai "mazsola" :D műsorvezetők csak arra képesek, hogy felröfögjék a konzerv adásba, hogy mi fog következni, esetleg ki küldte kinek.
 #34878  Szerző: Ghee
 
boly írta:
Ghee írta:
boly írta:
Azért nagyon kell figyelni Lacinak 3 rádióban minden héten, elég nagy odafigyelés kell neki. Most nagyon felkapták a Lacit, de én örülök neki, mert legalább igényes élő műsort lehet hallani.
Sajnos egy műsorát sem hallottam, maradt a retro B.Tóth potihúzogatásnál? :D
Nem értem, miért vagytok néhányan ezen fennakadva ? Mivel jobb egy takra összerakott előre felvett megszólalás, mint a potihuzogatás ?

Anno több mint 20 évig mindenkinek az volt a természetes vasárnaponként. Csak a mostani fiatal közönségnek fura ez !

Na meg a mostani rádiókban szinte felesleges a keverő, ha a poti állandóan csak fenn van. Ha már több millát fizetnek ezekért a pultokért, legyen kihasználva mit is bír a poti :)

Konzerv adást a hülye is tud csinálni, de egy élő műsor szerintem sokkal jobb és a Laci esetében profi is. Mostani "mazsola" rádiósok nem is mernek többségük élőben dolgozni.
Na nem, akkor sem bírtam, mert inkább az alatta szóló zenét hallgattam volna mint B.Tóth szavanként kinyögött mondatait. Ott a "Magnósoknak" szóló műsor volt a legjobb, de Lacinak ott is izzadt a potin az ujja, nehogy felrántsa véletlenül. :gonosz:

Én személy szerint az olyan megszólalásokat szeretem, amikor az intro végéig elmondja mit is akar közölni a műsorvezető a hallgatókkal, valamint azt is az odaillő módon teszi. Ehhez is kell poti. :)
 #34874  Szerző: boly
 
Ghee írta:
boly írta:
Nightman01 írta:Nem,azt nem hiszem,a Gongon nem vt-znek,élőben nyomja mki,B. Tóth is..
Azért nagyon kell figyelni Lacinak 3 rádióban minden héten, elég nagy odafigyelés kell neki. Most nagyon felkapták a Lacit, de én örülök neki, mert legalább igényes élő műsort lehet hallani.
Sajnos egy műsorát sem hallottam, maradt a retro B.Tóth potihúzogatásnál? :D
Nem értem, miért vagytok néhányan ezen fennakadva ? Mivel jobb egy takra összerakott előre felvett megszólalás, mint a potihuzogatás ?

Anno több mint 20 évig mindenkinek az volt a természetes vasárnaponként. Csak a mostani fiatal közönségnek fura ez !

Na meg a mostani rádiókban szinte felesleges a keverő, ha a poti állandóan csak fenn van. Ha már több millát fizetnek ezekért a pultokért, legyen kihasználva mit is bír a poti :)

Konzerv adást a hülye is tud csinálni, de egy élő műsor szerintem sokkal jobb és a Laci esetében profi is. Mostani "mazsola" rádiósok nem is mernek többségük élőben dolgozni.
 #34871  Szerző: Ghee
 
boly írta:
Nightman01 írta:Nem,azt nem hiszem,a Gongon nem vt-znek,élőben nyomja mki,B. Tóth is..
Azért nagyon kell figyelni Lacinak 3 rádióban minden héten, elég nagy odafigyelés kell neki. Most nagyon felkapták a Lacit, de én örülök neki, mert legalább igényes élő műsort lehet hallani.
Sajnos egy műsorát sem hallottam, maradt a retro B.Tóth potihúzogatásnál? :D
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 51