RADIOSITE Fórum

  • Yo! Rádió

 #18969  Szerző: nyikolaj
 
Én arra azért kiváncsi lennék,hogy milyen minőségben szol 3 településen 1 freki?(97.1)
 #17970  Szerző: LuciFerko
 
na már megy, picit sokáig elvolt vele a jútúb.
 #16742  Szerző: SzD
 
És mixeket beraki egyszerűbb, mint zenéket beszerkeszteni :) Máshol ugyebár erre van külön ember, a Yo! Rádiónál ezt a feladatot is Joci látja el...megértem, hogy a sok teendője mellett ilyeneket már nem vállal be :)
 #16741  Szerző: SzD
 
Gondolom nincs annyi bevételük, és akkora hallgatottságuk, hogy hétvégére egész nap legyen műsorvezető. Anno volt hétvégén is, aztán amikor egyre kevesebben lettek, akkor már csak vasárnaponként 14-20 óráig Mátay Balázs tartotta a frontot, de szeptember óta Ő sincs a Yo! Rádiónál, mert úgy gondolta, hogy neki több járna a Kft-ből, mint valójában.
 #16739  Szerző: LuciFerko
 
ja a kívánságműsort kifelejtettem. Nagyon nagyra becsülöm azt hogy nem felvételről megy és egyből adásba teszik a hallgatót aki betelefonál ha épp nincs zene. Csomószor kértem már zenét :)

amik meg idegesítenek az a sok buta egyveleg éjjel és hétvégén egész nap...
 #16730  Szerző: SzD
 
Igen, ebben egyetértek Veled! :)
Bár a Csak a Yoci sem az igazi már. Régen ugye Buda Marcival közösen csináltak Őrültek órája címmel műsort abban a sávban, csak Marci távozott a rádiótól, mert kicsit össze is kaptak Jocival. Aztán lett RiseFM-es, most meg emerkettős. De minek? :( Azt bánom a leginkább, hogy Ő elment.
De csak az általad is említett műsorok jók, mert ezen kívül van ugye még kívánságműsor, meg a reggeli szerencsétlenkedés, amit nem is értek...mármint azt, hogy két ilyen debilt minek engednek mikrofon mögé... :gülü:

Én azért bízom abban, hogy valamikor újra olyan lesz ez a rádió, mint amilyen akkor volt, amikor elindultak.
 #16721  Szerző: LuciFerko
 
de azért a Csak a Yoci és az AP! nagyon ottvan :)
 #16719  Szerző: SzD
 
Szerintem nem is fogják átírni mostanában. A honlapjukkal sem törődnek, és ezek szerint mással sem.
Régebben sokkal jobb volt ez a rádió, és sokkal igényesebbek is voltak. Akkor még illett hozzá a Yo! elnevezés. Viszont sok értékes ember elment, aztán a rádió minősége "kicsit" lesüllyedt...szerintem legalábbis.
 #16718  Szerző: LuciFerko
 
RDS-be még nem írták át...:P
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51