RADIOSITE Fórum

  • Megszűnt TV csatornák

 #56866  Szerző: Pasa
 
Én annak idején néztem. Olyan érdekes sportokat közvetítettek benne, amiket azóta sem láttam sehol. Pl. volt egy olyan, mint a kosárlabda, csak a kosár mögött is játszottak, mint a jéghokiban a kapu mögött. :shock:
 #56799  Szerző: mlaszlo
 
Ezekre még emlékszik valaki? Az első magyar sportcsatorna próbálkozások:
Hungary Sport
Hungaro Sport

Mindkét csatorna elég rövid életű volt, alig fél éven át működtek. A harmadik próbálkozás a Joker TV volt, de az is csak néhány hónapot működött.
 #43756  Szerző: Mauro
 
Én úgy tudom hogy Lóverseny TV volt anno AM mikron.
 #43755  Szerző: nyikolaj
 
Tv3?
 #43754  Szerző: mlaszlo
 
Ghee írta: A szépemlékű A3 TVt kihagytad, az jobban össze volt rakva mint az utóda za MSat. A "lovitévé" nem az Alfa TV volt?
Mielőtt az Alfa TV-re került egy külön csatornán ment az AM-Mikro-n, amin csak ez a lóverseny közvetítés ment, különben fennmaradó időben ha jól emlékszem csak egy monoszkóp volt.
Az Alfa TV után került a Fix TV-re, ekkor már jóval több nézőhöz eljutott, mivel a Fix TV több kábelszolgáltatónál is jelent volt, ugyanakkor számomra furcsa volt egy számítástechnikával foglalkozó csatornán lóversenyt látni.
Mostanában viszont szinte teljesen eltűntek ezek a közvetítések, nagy ritkán a Sport TV-n látni egyet-egyet.
Az MSat az elején volt jó, majd átment gyerekcsatornába, amikor reggeltől estig a Nickelodeon ment, még ekkor is elfogadható volt, de később gondolom nem volt elég bevétel, a gyerekműsornak este 7-kor vége volt és lement egy-két film, majd 9-10 körül más műsorzárás volt és jött a musicbox. A Szív TV-nél is hasonló volt a helyzet és rövid időn belül tartozás miatt az Antenna Hungária leállította a sugárzásukat.
 #43749  Szerző: Ghee
 
pébégáz írta:Most, hogy visszagondolok, volt egy furcsa hangulata az ilyen csatornáknak, mint az MSat meg a Szív TV. Nem tudom miért érzem így. Az MSatról leginkább a Music Box-ra emlékszem, az volt az éjjeli műsor. A Szív TV-n meg a My Cream nevű paródiaegyüttesnek volt rendszeres műsora, amit szerettem, bár amatőr volt, de volt benne humor. Nekünk akkor AM mikrónk volt, és azon fogható volt egy adó, amin folyton csak lóversenyt közvetítettek. Nem tudtam a nevét, így elneveztem Lovi TV-nek. De szomorú voltam, amikor levették a hálózatról a Cartoon Networköt ! Azokban a napokban (1997. nyara) már mindehol az ősszel induló két új TV adóról beszéltek.
A szépemlékű A3 TVt kihagytad, az jobban össze volt rakva mint az utóda za MSat. A "lovitévé" nem az Alfa TV volt?
 #43742  Szerző: pébégáz
 
Most, hogy visszagondolok, volt egy furcsa hangulata az ilyen csatornáknak, mint az MSat meg a Szív TV. Nem tudom miért érzem így. Az MSatról leginkább a Music Box-ra emlékszem, az volt az éjjeli műsor. A Szív TV-n meg a My Cream nevű paródiaegyüttesnek volt rendszeres műsora, amit szerettem, bár amatőr volt, de volt benne humor. Nekünk akkor AM mikrónk volt, és azon fogható volt egy adó, amin folyton csak lóversenyt közvetítettek. Nem tudtam a nevét, így elneveztem Lovi TV-nek. De szomorú voltam, amikor levették a hálózatról a Cartoon Networköt ! Azokban a napokban (1997. nyara) már mindehol az ősszel induló két új TV adóról beszéltek.
 #43741  Szerző: pébégáz
 
Ez volt az a csatorna, ahol még a hírek közben is reklám volt.
 #30423  Szerző: donder
 
mgabor írta:
donder írta:Emlékeztek még a TV3 -ra? Amikor 2000-ben az utolsó percekben Hardy Misi bácsi elbaltázta a szöveget (A Hír3-ban)? mind1 itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=rgb0BC5lex0 :)
emlékszünk. mégis mi van ebben elbaltázva?
és ha el is lenne, az is érthető végülis, amikor be kell csukni a boltot
Nem is az csak felidéztem ;)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10