RADIOSITE Fórum

  • Rádió Q

 #10560  Szerző: LuciFerko
 
így kell ezt 8-)
 #10556  Szerző: mg
 
laza :lol:
 #10534  Szerző: Zsolt
 
Ma korábban el kellett mennie, a műsor elején tett róla szót.
 #10532  Szerző: bsector
 
:D

Én fél tíz fele kerestem. De nem volt sehol.
 #10482  Szerző: MrG
 
bsector írta:Hova tűnt Fiala János? :O
Mi vagy Te, Palik? :lol:
Én reggel hallottam.
 #10480  Szerző: bsector
 
Hova tűnt Fiala János? :O
 #10317  Szerző: Chriss
 
mlaszlo írta:
Chriss írta: Az stílus, hogy ráb@ssza a hallgatóra a telefont,
Én csak egyszer-egyszer hallgattam bele a műsorába az Extrémen, majd a Pont FM-en és valamelyik nap a Rádió Q-n, de én még olyat nem hallottam, hogy akár egy betelefonálót végighallgatott volna. Legyen szó dicséretről vagy kritikáról, mindig lerakta a telefont akár a mondat közepén is.
Nekem igazából azért nem szimpatikus, mert Ő mindenkit kritizál, legyen az akár egy betelefonáló, de Ő nem tűri a betelefonálók kritikáit.
Az Extrém anyagi bukásához, gazdasági tönkremeneteléhez konkrétan a Fiala reggeli ámokfutása volt az utolsó döfés!
Örökös feljelentések a hallgatóktól, ortt-s büntetések heti szinten, nyílt zsidózás élő adásban, különböző emberek személyiségi, vallási, gondolkodásbeli lebecsmérlése, megsértése, megbántása, megalázása...

Majd amikor már nyilt titok volt, hogy Mária Rádió lesz az Extrémből, minden reggel telefonos vendége volt adásban a Rónai Egon, hogy visszanyalja magát a Bp Rádióba (később Pont FM) és ez a pocsék szar, undorító műsor ne maradjon freki nélkül...
 #10279  Szerző: Pasa
 
mg írta:ti nem szoktatok úgy ébredni, hogy ottrohadjon az egész?
De, csak nem minden nap. Ha valaki ennyire utálja itt a miliőt, költözzön a Holdra...
 #10262  Szerző: mg
 
mégis beszélnek róla, és mégis meghallgatják, hogy na, mekkora bunkó már megint :D
és őszintén, ti nem szoktatok úgy ébredni, hogy ottrohadjon az egész és mindenkit elküldenétek az anyjába? na, fiala elérte, hogy ezt megtehesse :mrgreen:
 #10241  Szerző: mlaszlo
 
Chriss írta: Az stílus, hogy ráb@ssza a hallgatóra a telefont,
Én csak egyszer-egyszer hallgattam bele a műsorába az Extrémen, majd a Pont FM-en és valamelyik nap a Rádió Q-n, de én még olyat nem hallottam, hogy akár egy betelefonálót végighallgatott volna. Legyen szó dicséretről vagy kritikáról, mindig lerakta a telefont akár a mondat közepén is.
Nekem igazából azért nem szimpatikus, mert Ő mindenkit kritizál, legyen az akár egy betelefonáló, de Ő nem tűri a betelefonálók kritikáit.
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50