RADIOSITE Fórum

  • Rádió Q

 #173145  Szerző: Marcii
 
Tomi76 írta:
tams90 írta:Én arra leszek kíváncsi,hogy így a Nyíregyi Retro megtartja-e a nevét.
Én meg arra, hogy tekintettel, hogy a "télapó" is ott van a háttérben, vajon mikor kezdik el ezt is hálózatba kapcsolni?
Én azt gondolom hogy a Part,a Gong,és a nyíregyi retro hamarosan megy a hálózatba.
 #173144  Szerző: Tomi76
 
tams90 írta:Én arra leszek kíváncsi,hogy így a Nyíregyi Retro megtartja-e a nevét.
Én meg arra, hogy tekintettel, hogy a "télapó" is ott van a háttérben, vajon mikor kezdik el ezt is hálózatba kapcsolni?
 #173142  Szerző: zenefalo
 
Kovi02 írta:Honnan megy? Kecskeméten tegnap este a seeker megállt a 99,5-n, RDS nélkül de szólt.
A Citadelláról.
 #173141  Szerző: Kovi02
 
Honnan megy? Kecskeméten tegnap este a seeker megállt a 99,5-n, RDS nélkül de szólt.
 #173140  Szerző: tams90
 
Nightman írta:Nálam, -délkelet felé- itthon erősebb mint a SlágerFm,telóval a környéken -Abony,Törtel,Cegléd viszont a Sláger erősebb szoval nincs sok különbség. De a pesti helyiek toplistje nálam így néz ki,(ha a jelerősítőt kihúzom és nagyon gyér minden)
1 Music Fm
2 Petőfi
3 Kossuth
4 Dankó
5 Rock Fm
6 Retro
7 SlágerFm
8 Jazzy
9 Klub
10 Rádió1
11 Katolikus
12 Karc
13 Mária..
14 Infó
15 Tilos
Azért az egyik szignál erős beszólás volt..
99.5 Retro Rádió. Ez az új sláger..
Egyébként a sors iróniája hogy teljes más műsorral de Nyíregyen is egy Retró Rádió na és hol szólnak?
A 103.9-en..
Én arra leszek kíváncsi,hogy így a Nyíregyi Retro megtartja-e a nevét.
 #173139  Szerző: Nightman
 
Nálam, -délkelet felé- itthon erősebb mint a SlágerFm,telóval a környéken -Abony,Törtel,Cegléd viszont a Sláger erősebb szoval nincs sok különbség. De a pesti helyiek toplistje nálam így néz ki,(ha a jelerősítőt kihúzom és nagyon gyér minden)
1 Music Fm
2 Petőfi
3 Kossuth
4 Dankó
5 Rock Fm
6 Retro
7 SlágerFm
8 Jazzy
9 Klub
10 Rádió1
11 Katolikus
12 Karc
13 Mária..
14 Infó
15 Tilos
Azért az egyik szignál erős beszólás volt..
99.5 Retro Rádió. Ez az új sláger..
Egyébként a sors iróniája hogy teljes más műsorral de Nyíregyen is egy Retró Rádió na és hol szólnak?
A 103.9-en..
 #173138  Szerző: DRoland
 
Eddig tetszik! Amúgy nem bánnám, ha mondjuk a Class frekiken szólna... Itthon egész jól vehető tetőantennával, igaz 99,55MHz-en és narrow szűrő bekapcsolva, de így is csapkodja a Radio Express. Ha minden jól megy pénteken megyek Pestre, kíváncsi leszek mennyivel jön jobban vagy rosszabbul, mint a Sláger FM, főleg miután az M2-ről áttérek a 2-esre.
 #173135  Szerző: Marcii
 
Az előbb a zenék között ugráltak.
 #173134  Szerző: zenefalo
 
Nem értem, hogy ha nosztalgiarádió,akkor miért kell a néhai Sláger Rádiót kopizni? A szignál dallama egy az egyben ugyanaz,a szlogen is, ,,a 60-as,70-es és 80-as évek legnagyobb slágerei éjjel-nappal" . Valami egyedibbet nem lehet összehozni? Jó tudom,sokan ezt szerették,de nem kellene ezen kicsit túllendülni?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 50