RADIOSITE Fórum

  • Lánchíd Rádió

 #70531  Szerző: ceve
 
mlaszlo írta:Kereskedelmi cégeknél, bankoknál még megértem, nem akarnak kimaradni a Balatoni turizmusból, de egy ilyen hírrádiónak nem tudom miért fontos célpont a Balatoni térség. Nem hiszem hogy akik pihenni mennek a Balatonhoz, azok feltétlenül ilyen jellegű rádiót szeretnének hallgatni.
Nyaralás közben nem mennek az emberek bankolni. Max pénzt vesznek ki, de ehhez elég lenne egy ATM. Keszthelyen lassan annyi bankfiók lesz, mint egy megyeszékhelyen, miközben a kisebbekben az ügyintézők bent trécselnek egymással, mert többen vannak, mint az ügyfelek. Teszkózni is csak egy szűk réteg megy el nyaralás alatt, és ők is az év két hónapjában. A gombamód szaporodó barkács- és sportáruházakat meg végképp nem értem.

A politikai-közéletitalk rádió hasonló öngól, ilyet nyaralás-pihenés alatt az sem biztos hogy bekapcsol, aki otthon esetleg rendszeresen hallgatja. Vendéglátóhelyeken meg nyilván zenei adó fog szólni. Annyi ráció talán van benne, hogy a helyi lakosok vásárlóereje jobb a magyar átlagnál.
 #70476  Szerző: mlaszlo
 
ceve írta: Balatoniként én sem értem ezt a "mindenképp jelen kell lennünk a Balatonnál" divatot, ami a kereskedelmi cégeknél, bankoknál stb. ugyanígy megvan. A Klubrádiót mondjuk én pont nem sorolnám ide, ők egy regionális hálózatot vettek meg, ahol az ötből a két legkisebb frekvencia volt balatoni.

Keszthelyen egyébként a 92,2 egy fantom frekvencia, nem emlékszem, hogy hallottam volna valaha is nyilvános helyen szólni. Az ismeretségi körömből sem hallgatja senki. Most lesz egy másik ugyanilyen, éljen. :x
Kereskedelmi cégeknél, bankoknál még megértem, nem akarnak kimaradni a Balatoni turizmusból, de egy ilyen hírrádiónak nem tudom miért fontos célpont a Balatoni térség. Nem hiszem hogy akik pihenni mennek a Balatonhoz, azok feltétlenül ilyen jellegű rádiót szeretnének hallgatni.
 #70435  Szerző: ceve
 
mlaszlo írta:A Balaton teljes lefedettsége miért ennyire fontos? Ezt a Klub-nál se értettem. Gondolják, hogy majd nyáron a vízparton a Lánchíd fog szólni a különféle árusító helyeken? :)
Balatoniként én sem értem ezt a "mindenképp jelen kell lennünk a Balatonnál" divatot, ami a kereskedelmi cégeknél, bankoknál stb. ugyanígy megvan. A Klubrádiót mondjuk én pont nem sorolnám ide, ők egy regionális hálózatot vettek meg, ahol az ötből a két legkisebb frekvencia volt balatoni.

Keszthelyen egyébként a 92,2 egy fantom frekvencia, nem emlékszem, hogy hallottam volna valaha is nyilvános helyen szólni. Az ismeretségi körömből sem hallgatja senki. Most lesz egy másik ugyanilyen, éljen. :x
 #70428  Szerző: LuciFerko
 
nords írta:Siófokon a nyilvános retyón Bolgárt hallgatták a nénik :D
meg gyrososnál is szólt :sealed:
 #70425  Szerző: nords
 
Siófokon a nyilvános retyón Bolgárt hallgatták a nénik :D
 #70417  Szerző: mlaszlo
 
admin írta:http://bit.ly/geepcQ
... és zárjuk a napot egy jó hírrel! :hehe:
A Balaton teljes lefedettsége miért ennyire fontos? Ezt a Klub-nál se értettem. Gondolják, hogy majd nyáron a vízparton a Lánchíd fog szólni a különféle árusító helyeken? :)
 #70413  Szerző: markfelt
 
Dehogy.
 #70412  Szerző: nords
 
A balatoni 96.2 nem kisközi freki lenne eredetileg?
 #70410  Szerző: LuciFerko
 
fehérváron mikor indul?
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 46