RADIOSITE Fórum

  • Rádió 60 - Hatvan - 92.4 MHz

 #58722  Szerző: tomi60
 
benjamin írta:Tud valaki valami felvételt hogy milyen zenéket játszott a napokban?
Nekem nincs felvételem,de amit én hallottam az általában régebbi,80-as és 90-es évek slágerei voltak elvétve egy két frissebb is!Viszont,csak külföldiek!Magyart még egy darabot nem hallottam!
Ja és a rend kedvéért,ma is csak csendet sugároznak,hétfő délelőtt óta! :stare:
 #58692  Szerző: benjamin
 
Tud valaki valami felvételt hogy milyen zenéket játszott a napokban?
 #58662  Szerző: tomi60
 
tökibogyó írta:"Régebben" irtad h valami vállalkozó érdeklödik a rádio iránt...
Tudsz esetleg valami frissebbet?
Azóta sajnos nem tudtam meg semmi frissebbet!Bármikor is írtam nekik,senki nem válaszolt semmit vissza! :(
 #58661  Szerző: tökibogyó
 
"Régebben" irtad h valami vállalkozó érdeklödik a rádio iránt...
Tudsz esetleg valami frissebbet?
 #58658  Szerző: tomi60
 
:(
 #58638  Szerző: tomi60
 
tökibogyó írta:Hol sugároz, hol nem? :S
Kiváncsi leszek h mi lesz a vége :geek:
Nem sok jót lehet remélni,ha bele gondolok,hogy már 2008.nov.03.-tól sugározhatna a rádió!Legalább is én úgy olvastam valahol itt a neten!Egy kis idő eltelt már azóta!
Jelenleg még mindig csendben van nem megy rajta adás!Ez volt a helyzet egész nap sajna,csak az adó van felkapcsolva!Egész nap a kutya nem nézett rá technikára,ezek szerint! :x
 #58576  Szerző: tökibogyó
 
Hol sugároz, hol nem? :S
Kiváncsi leszek h mi lesz a vége :geek:
 #58573  Szerző: tomi60
 
A Zagyvan,ismét csendet sugároz már délután óta! :gülü2:
 #58464  Szerző: tomi60
 
Úgy látom ,akkor az én készülékemben van a hiba!Valószínűleg azért jön nálam jobban a 92.45 MHz-n mint a 92.4-en ,mert lehet túlságosan a sugárzási kör peremén vagyok!
Szerintem is még,csak tesztelnek és még a hangminőséget is rendezniük kell!
A stúdió a Csaba utca 6.(Szakiskola) van!A város talán legmélyebb részén!Az antenna kb.9-10 méter magasban van a talajszint felett.Lehet érdemes lenne nekik magasabbra helyezni és hatékonyabb lenne a sugárzás?!Ehhez sajnos nem értek!Nem tudom,milyen magasan lenne a leghatékonyabb!Nem tudom elég-e ez a 9-10 méteres magasság?
 #58452  Szerző: tökibogyó
 
tomi60 írta:Ma újra elkezdett sugározni a Zagyvan,már saját zenei összeállítás megy!Délelőtt barkácsoltak valamit a stúdióban és az antennát is le cserélték,úgy láttam egy teljesen újra!Most sokkal jobb a vétel ,de a zene alatt még mindig van egy halk gerjedő zúgás és a mélyebb hangoknál kicsit torz a zene!Ennek ellenére hallgatható!

Merre van a stúdiójuk?
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 30