RADIOSITE Fórum

  • Média Hírszolgálat

 #96992  Szerző: Csongii
 
Én is nem rég írtam érdeklődő e-mailt, de még csak választ sem kaptam.
Kár, mert szerintem a hangoshír-es hangoknál a Péter és a másik srác hangja jobb.
 #96964  Szerző: Radon
 
A tegnapi napon sajnálattal tapasztaltam hogy a kezdeti lendület után anyagi okokra hivatkozva megszűnt a szolgáltatás.
 #92478  Szerző: peterhertz
 
djlacee írta:Médiahírszolgálat?
Így van. Hivatalosan is bejelenthetem, hogy Szentgyörgyi Ákos és jómagam nem dolgozunk tovább az AS Business Consulting Kft-hez tartozó Hírcentrum Média Hírszolgálatnak.
Ahol még Hírcentrumos beköszönőt hallotok, az tévedés ha mi mondjuk...

Hogy Hírcentrum meddig lesz még, azt nem tudom, mert már elég régóta saját FTP tárhelyről lehet letölteni a híreket...:)
Egyelőre vannak gondjaink a hírek feltöltésének rendszerezésével...de ezeket hamarosan megoldjuk.
 #92321  Szerző: djlacee
 
Médiahírszolgálat?
 #82151  Szerző: chromsix
 
Szentgyörgyi Ákos meg a Rádió 60-nak mondja a híreket, helyi hírekkel meg időjárással!
 #80248  Szerző: akos9277
 
Face topikja helyett itt folytatva..
peterhertz írta:
elek írta:inkább a hírszerkesztést gyakorolnátok ;)

(bocs az offért)

mert arra, hogy rossz multitracket használtatok, nem kellene ég büszkének is lenni.
.......az ne legyen, hogy "ez így nem jó"....mert mi nem jó? Hol nem jó? Miért nem jó? Hogy lehetne jobb? stb...:)
Addig, ameddig valaki nem mond alternatívát a "jó"-ra, addig az csak ugatás. Amint egy alternatívával áll elő, az már negatív kritika.
Történet: hírszerkesztést tanultunk, elolvastuk az anyagot, melyik hírek először( kül,bel, stb ), színes hírek a blokk végére és ilyenek. Mondja a "tanár": Na!, kapcsoljuk be az mr2-t, mindjárt lesznek a hírek. A tanultaktól teljesen eltérő, eszméletlen monoton és unalmas blokkot hallottunk, kis szájtátás után folytattuk a tanulást :D Szerintem a HC-s hírekkel semmi baj nincs, Péter hangja a legtöbb hangprocival, a helyi stúdió mikibeállításánál is sokkal szebben szól!
 #76241  Szerző: peterhertz
 
LuciFerko írta:igaz, hogy mától megszűnt?
Nem. :) Tárgyalási folyamatok vannak. Egyelőre ennyit tudok mondani. Szó sem volt megszűnésről.
 #76236  Szerző: LuciFerko
 
igaz, hogy mától megszűnt?
 #73954  Szerző: nords
 
és korrekt is. :)